Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ti mivel próbálkoztato...

Lányok! Ti mivel próbálkoztatok, hogy babások legyetek? Mivel sikerül? És mennyi időre?

Figyelt kérdés
Mi eddig fél éve de még semmi.Jól esne pár tanács :) Köszönöm előre is!

2017. márc. 26. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Szexszel, 9 hónapra.
2017. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Pont úgy ahogy az előttem válaszoló 😂 De komolyra forditva, a negyedik hónapban sikerült, mértem a hőmet és nem szexeltünk időre de arra gondosan ügyeltem hogy peteérés előtt 2 nappal már ne legyünk együtt hogy lány legyen. Kisfiam van:) Nagyon többet nem tehetsz, nyugi jönni fog.
2017. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem ovukor voltunk együtt és a 3.hónapban sikerrel is jártunk.

Én mensi előtt pár nappal estem teherbe,manapság már kiszámíthatatlan kinek mikor van pete érése,ne feszüljetek rá csak amikor kívánjátok egymást és meg lesz a gyümölcse.

2017. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Szexszel, es a 3. honapban
2017. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

A kisfiammal 2,5 év utám...épp nem volt időm rágörcsölni

Most másfél év után 2naponta voltunk együtt menai elmaradásától a terv szerint a kezdetéif se már nem jött meg.

2017. márc. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Csak simán szexszel, fél év után sikerült.

Én rágörcsöltem már nagyon, de szerencsére nem okozott gondot.

2017. márc. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Ha gyereket akarsz,a szex a leghatékonyabb megoldás!
2017. márc. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

1 év után lehet aggódni addig ne stresszelj :) Viszont, ha addig nem jön össze akkor mindenképp orvosi vizsgálatok minél hamarabb... Mi ráérősre vettük, de engem megviselt, hogy nem jött a baba... több mint 5 évet vártunk gondolván fiatalok vagyunk ráér a doki. Jön a baba amikor akar. Majd elhatároztuk, hogy nyaralás és utána doki, erre spontán terhes lettem ikrekkel, de elvesztettük őket az elején. Na akkor egyből dokik és dokik. Kiderült a pm alulműködés és az IR. Az IR derült ki utoljára amint gyógyszert kaptam rá 3. hónapban terhes maradtam :) Ha időbe elmentünk volna dokihoz, már várhatnám a második babucit :) Nyilván mindenki el tudja dönteni mire mennyit vár.


De orvosi vizsgálattal még ráértek egy fél évig :) Utána meg érzitek, ha nem szeretnétek éveket várni. Sose lehet tudni sajnos, és sokszor tényleg csak egy apró segítség kell és egyből jön a kis csoda.


Jó egészséget sok sikert, és próbáljatok nem rágörcsölni, legyetek együtt amikor akartok :)


Mielőbbi babásodást kívánok!

2017. márc. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
1,5 év után,hőmérőzés e vitamin. A 3. hónapban sikerült.
2017. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Lombikkal
2017. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!