Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ovis szülinapozás tortával,...

Ovis szülinapozás tortával, mekkora összeget szántok rá? Hogy oldjátok meg, hogy mindenkinek jusson és mégse egy vagyon legyen?

Figyelt kérdés
Naiv voltam, gondoltam veszünk egy tortát, de egy megfelelő méretű az majdnem 10ezer forintra jött volna ki egy közeli cukrászdában. Mivel általában otthon sütünk, nem vagyok képben az árakkal, csak ugye házi sütit nem szabad bevinni...
2017. okt. 3. 06:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 16 szeletest is szétosztják, hogy mindenkinek jusson.
2017. okt. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt olvastam régebben, hogy megveszik a tescoban (kb 1600ért) és azt viszik be
2017. okt. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne rendes szeletekre gondolj, ovisok - ebéd után eszik (nálunk legalábbis), vékony szeleteket kapnak!
2017. okt. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nálunk is vékony szeletet vágnak. Mi úgy oldottuk meg, hogy könnyebb dolguk legyen az óvónőknek, hogy téglalap alakút csináltattunk, dominót. Dettó, mint a süti, csak nagy. Ezt nagyon könnyen tudták szeletelni és ebből vastagabb jutott, mint a kör alakú tortából. Mellé szoktunk ropit, kekszet, szörpöt vinni.
2017. okt. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
10ezer forontos forma tortája volt. Nagy tetszett mindenkinek.
2017. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nézz szét jobban az árakat illetően, egy átlagos tortáért szerintem sok a 10E ft, biztosan van olcsóbban is. Egy 20 szeletes elég, én mindig olyat vittem, én még vittewm minden gyereknek bulitányért, vagy poharat, vagy lufit, mikor mit, rostos üdítőt. De ezek elhagyhatóak, elég egy torta, ha nincs túl sok extra kívánságod, akkor 5-6 ezerből ki kell jönnie. Vagy veszel kész tortát tesco spar vagy társai valamelyikében. Bár én még azt nem próbáltam, 4 évig mindig rendeltem a tortát. Telefonálj körbe pár cukrészdát, biztosan van 5-6ezerért.
2017. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én idén tavasszal 16 szeletes tortát csináltattam, ostya kép volt a tetején (Láng a szuperverda), 6000 Ft-ért.

Nálunk azt mondta az Óvónéni, hogy ő "lézerkéssel" vág, tehát bármekkora tortát felszeletel, hogy mindenkinek jusson.

Amúgy egy gyerekek ebéd után nem esznek meg egy sztenderd szeletet, szóval nem kell 30 szeletes tortát bevinned.

2017. okt. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

10 ezer forint? Az tényleg sok egy tortáért szerintem.

Én is 16 szeletes tortát szoktam csináltatni (18 kicsi van, de szokott maradni, mivel ők nem esznek olyan nagy szeletet...), és még csak nem is hagyományosat, hanem mesefigurásat szoktam kérni.

Ezen kívül viszünk még nasit ált. 3-4 félét (ropi, keksz..) és 2 féle üdítőt.


A legutolsó ilyen ovis szülinapozás 7ezer forintba került.


Amúgy a Tescoban tényleg vannak 2-3 ezerért nagyon szupi torták, az is megfelel erre a célra, ha nem akarsz többet költeni rá :)

2017. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok, jó ötleteket adtatok!
2017. okt. 3. 17:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Oviba,tescobol viszek tortát ,vagy aldibol ,2000 ft meguszom ,finom és mivel ebéd után tortáznak igy nem kel hatalmas tortát vinni mert vékony szeletet vágnak .

Másik hogy boltin minden rajta van ,lejárati dátom ,összetevök stb,ez az oviba fontos legalábbis a mi ovinkba az volt.

2017. okt. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!