Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen esetben?

Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Lehet teherbe estem, nem terveztük még ilyen korán a babát mert még csak fél éve vagyunk együtt és most akarunk összeköltözni. Mivel 44 éves vagyok félek attól, ha most elvetetem később már nem tudok szülni neki. Ő nálam 14 évvel fiatalabb és mindkettönknek van már gyerköce, de szeretnénk közös babát is.

2017. okt. 3. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem ha szeretnétek majd közös babát, akkor ne vetesd el. Kicsit előbb jött, mint terveztétek. De most pl nem vállalod, 1-2 év múlva meg "próbálkoztok"? De most itt van. A korodból adódóan is szerintem most vállald, ne később.


Esetleg azt mérlegeld, hogy ha egyedül maradnál, akkor is vállalnád? Ha igen a válaszod, akkor ne is gondolkodj az elvetetésen.

2017. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
én megtartanám a helyetekben, főleg, hogy terveztek a jövőben közös gyereket. most kell élni a lehetőséggel, mert nem biztos, hogy 1-2 év múlva sikerül. ketyeg a biológiai órád
2017. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nagyon kockázatos, együtt sem éltetek még, szinte még ismerkedtek egymással, ráadásul hatalmas korkülönbség köztetek. Egyedül is képes lennél felnevelni, ha úgy adódna?
2017. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Közös babát akartatok, és itt van a hasadban.

Nem értem, mi a kérdés.

Természetesen készüljetek örömmel a baba érkezésére.

De egyelőre még csak lehet, hogy teherbe estél. Hát akkor szerezz bizonyosságot!

2017. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Fél éves kapcsolat, 14 év korkülönbség, még együtt sem éltetek ehy percet sem, inkább védekezni kellett volna én így tuti nem vállalnám.
2017. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Apuka mit szól a babához?
2017. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
44 évesen még kérdés? Mégis mikor szeretnétek közös gyereket ha ezt elvetetitek??
2017. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%

Védekeztm volna.

Miért?

- fél év semmi

- azt sem tudjátok, milyen egütt élni

- kijöttök-e egymás gyerekeivel, egymással


ÉN így nem vállalnám de te tudod. Ha szétmentek - benne van, így pláne -, akkor ott maradsz majdnem 50 évesen egy kisgyerekkel, akinek pl. apa sem árt, meg hogy az anyja megérje az érettségijét.

2017. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Én biztos megtartanám. Egy ilyen helyzetben jött baba csoda, aki nem tudta előre, mikor kellene érkeznie, csak a vágyat érezte a szívetekben, hogy szeretnétek babát. Akárhogy is alakul az életed, ez a baba egy ártatlan kis ajándék, nem tehet a fogantatásáról, és élni szeretne.
2017. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
44 èvesen hülyèbb vagy, mint a tinik..
2017. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!