Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felvehetem a gyámhivatallal a...

Felvehetem a gyámhivatallal a kapcsolatot ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nos épp az történt, hogy van egy barátnőm, és a család ahol él, nagyon nagyon nem nevezhető családnak.. Beleszólnak a magánéletébe, nem tudnak gyereket sem nevelni, állandóan csicskáztatják, aztán egy vita után jópofiznak vele, hogy csicskáztatni tudják. De ez még semmi.. Az apja hideg zuhany alá rakta ruhával együtt, mert felbaszta.. Megrántotta a kezét is, holott ilyen kulcscsont problémája van, és ha kiugrik a kulcscsontja, nem ugrana többé vissza, bele is fulladna.. És engem is nagyon de nagyon rohadtul felbasz.. Aztán még pofán vágják meg ilyenek.. És még van 1 ikertesója is de ő is elég gerinctelen.. És már nagyon elakar onnan menni, utálja a családját.. Higyjétek el, tényleg el akar menni


Az a baj, hogy nem tudna a nagymamájához elmenni, mert ők betegek, nem tudnának gondoskodni róla. Viszont nem tud mit tenni, én most utána néztem a gyámhivatal elérhetőségének.. Gondolkoztam azon, hogy egy levelet írnék nekik erről.. Viszont szerintetek erre lenne rá lehetőség? Vagy ha nem ez akkor valami más, hogy nevelőszülőkhöz kerüljön? Mert ez katasztrófa.. még nem csak ezek vannak, rengeteg igazságtalan dolgot tesznek vele, gerinctelen módon, és az ilyen nem apa se anya...


Bocsi a hosszú válaszért.



2017. okt. 2. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt 14 nem adják ki nevelőszülőkhöz, hanem gyerekotthonba kerül.
2017. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mit csináljak.. nem akarom hogy gyerekotthonba kerüljön..
2017. okt. 2. 22:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy ha gyerekotthon akkor ott hogy lehet elintézni?
2017. okt. 2. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen jogon próbálsz te ilyen szinten belemászni valaki életébe? Hány éves vagy? Mert a stílusodból meg a gondolkodásodból ítélve nem sok. Ha annyira rossz neki lépjen ő! Gondolom nem 10 éves kislányról van szó! Azért szívesen meghallgatnám a szülők véleményét is a dologról.
2017. okt. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit hogy lehet elintézni a gyermekotthonban?
2017. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inkább olvasd el barátom amit írtam azután írj ilyeneket. Nem belemászni, de ő annyira nincs tisztában ezzel a dologgal,meg annyi szabadideje sincs nagyon hogy utána tudjon nézni rendesen vagy felvenni a kapcsolatot.. Fingod sincs semmiről sem mert szart sem tudsz inkább gondold át mielőtt ilyesmit írsz
2017. okt. 3. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Te úgy vagy hülye barátom, ahogy vagy csak nem tudsz róla.
2017. okt. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!