Erika vagy Natália?

Figyelt kérdés
Már van egy két éves kisfiúnk, Máté:) Ha fiúnk lett volna ismét Bence lett volna. Második keresztnévnek meg a Júliát szeretnénk adni. (Nálunk hagyomány a két név, s ha esetleg az jobban tetszik azt használja majd). Esetleg más nevek melyek passzolnak a Nagy családnévhez?
2017. okt. 8. 15:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Júlia Natália tetszene nekem leginkább.

De ha mindenképp második a Júlia akkor Natália Júlia inkább mert az Erika nekem egyrészt nem tetszik, másrészt -ami fontosabb- ha a vezetéknév mássalhangzóra végződik, a keresztnév is jobb, ha azzal kezdődik, másként összefolyik (értsd: Na Gyerika).

2017. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A Júlia tetszik de sem az Erika sem a Natália nem passzol a vezetéknévhez szerintem, Erikát már kifejtették előttem, Natáliával meg sok a "na"

Ha Júlia lehetne elől, akkor a Natália szebb lenne hozzá

2017. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Esetleg más névjavaslatok? Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. okt. 8. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!