Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba születése után mennyi...

Baba születése után mennyi idővel nyertétek vissza az alakotokat?

Figyelt kérdés

Másfél éve szültem.

Még van rajtam kb 8 kg plusz. Eloszlik, bár leginkább a hasamon zavar.. Lóg, megnyúlt a bőröm.

Szülés után a hasatok "visszaállt" a régibe, miután vissza fogytatok?



2017. okt. 10. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Két hónapja szültem. Hasam lement, de nem feszes. A combomon maradt meg a legtöbb, két számmal nagyobb nadrág kell, mint szülés előtt.
2017. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első gyereknél 1 év alatt ment le teljesen, a hasam is visszaállt úgy ahogy. Most fél éve szültem, és nagyon nehezen akar megindulni lefelé, pedig elszántan dolgozom rajta :(. A hasam ahogy most kinéz kizártanak tartom hogy olyan legyen mint régen.
2017. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9-10 hónap volt, de azon kívül, hogy baba-mama tornára jártam heti 1x, meg sétáltunk elég sokat, nem tettem semmit az ügy érdekében. Ha tettem volna, biztos hamarabb a régi lettem volna. A szoptatás segített sokat, mikor 2 éves korában elválasztottam a lányomat, egyből visszaugrott 3 kg... az meg nagyrészt a hasamra ment, így most azzal én se vagyok elégedett. De előtte elég jól nézett ki, nem látszott, hogy voltam terhes.
2017. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6 hete szültem, az én hasam már lement és nem lett lógós rajta a bőr, 2-3 kg plusz van még rajtam. Néhány striám van, ezeket hűségesen kenegetem hátha hamarabb elhalványulnak.
2017. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is azonnal lement, szerintem kezdj el tornázni, másfél év az sok idő, remélem visszaáll hamar.
2017. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ma 8 hónapja h szültem és 1 kiló van a hasamon.az zavar engem is h kinyúlt a bőr.hasizmozni kell és az segít rajta(jólvan nem rögtön,ahhoz is idő kell).

Én is szülés után 2 mérettel nagyobb gatyákat hordtam főleg a combom miatt,mostanra már elajandekoztam őket.

Én ahogy a gyerek nem kapott már anyatejet(mert nem volt) elkezdtem "fogyókúrázni",vagyis keveset enni,este pár falatot vacsorázni.csokit-sütit-édességet eszek napi szinten de csak egy egy falatot.

Alkati és örökletes kérdés(meg odafigyelés) ki mennyire nyeri vissza a régi alakját.

2017. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már szülés másnapjàn nem volt hasam, most meg lassan már befelé nő :D szerencsére nem lettem csíkos se, ugyanúgy nézek ki mint szülés előtt,el sem hiszik hogy belőlem bújt ki a majd négy kilós fiam :D jó genetikát örököltem szerencsére :)
2017. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csaszar utan egy hettel mar lapos, feszes hasam volt, szerencses voltam. A sulyom is 1-2 het alatt a terhesseg elottire visszament.
2017. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szörnyű ezeket olvasni. 13 hónapos a kislányom, és mostanra férek bele a r év i ruháimba. A hasam a császáros heg miatt hullámos lett (komplikációk miatt fél évig félő volt, hogy egy felüléstől újra kinyílhat a vágás mentén, addig 3 helyen be is vérzett). Torna és extra mozgás esélytelen volt, most az örökmozgó gyerek mellett már alakul a formám, de edzésre járni esélyem sincs, így a lassú és biztos fogyás a cél. Most kb 7 kg plusz van, ami még zavar.
2018. jan. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!