Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a friss...

Miért van az, hogy a friss anyukák terhesség alatt és a gyerek születése után is folyamatosan kisgyerekes dolgokat posztolnak, szerintetek is idegesítő?

Figyelt kérdés
Már egy jó pár embernél levettem a követést. Nem tudom mi értelme van. Annyiszor láttam ilyen posztokat hogy már lassan nekem is gyerekem lesz tőlük..... :D
2017. ápr. 27. 20:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%
Kicsit sem zavar.
2017. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

Miért van az, hogy a "friss nyaralók" a nyaralás alatt es után csak a nyaralásról tudnak posztolni???


Talán mert abban az élethelyzetben vannak, erre még nem gondoltál???

2017. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindegy? Leveszed a követést és kész, ha zavar.
2017. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%
mert azok a babákkal kapcsolatos videók/igazságok/fotók korábban nem érdekeltek, most meg érdekelnek. azelőtt utaztam és arról postoltam most meg a gyerek(ek)rol (is) postolok. nem tudom mi ezen a fura
2017. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
Miért van az,hogy azok a szülők,akiknek oviba/suliba megy a gyereke folyamatosan ezzel kapcsolatos dolgokat posztolnak?!Jézusom,nem is értem!
2017. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Amikor autót cseréltünk, hirtelen csupa olyan márkájú kocsit láttam csak az utakon. Egyszerűen jobban ráállt a szemem, figyelmem, mert éppen az volt fontos/izgalmas abban az élethelyzetben.
2017. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Engem addig idegesített, amíg gyerekem nem született. Aztán beálltam a lelkes posztolók táborába. Nyilván frusztrált mások boldogsága, még ha ez nem is volt tudatos. Mint amikor télvíz idején a hideg BKV-n hajnalban zötykölődve meglátok egy friss, fürdőruhás, tengerparton koktélozós karibi posztot.
2017. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert a napjuk 99%át a gyerekük teszi ki. Teljesen természetes. Engem nem zavar. Látszik, hogy nincs gyereked. A mutimiteszel és a többi értelmetlen poszt nem zavar?
2017. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
43%

2 gyerekem van, de engem is idegesit, ha valaki epphogy pozitiv lett a terhessegi tesztje, de mar bababoltos oldalakat like-olgat, idezeteket oszt meg stb. allandoan.

Az, hogy a gyerekerol feltolt 1-2 fotot, termeszetes, de ne napi jelleggel, mert masokat lehet, hogy valoban nem köt le.

Es ilyenkor az a fura, hogy o elvarja, hogy en, az ismerosei kommenteljem, hogy milyen cuki a gyereke, mikozben, amikor nekem volt kisbabam, akkor ő ezt nem tette...

2017. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
54%

Engem az jobban idegesít, mikor X házaspár elmegy nyaralni és a 2 hét alatt 56 képet tesz ki a nő Instagramra, háromszor vált profilképet és minden ebéd és vacsora alkalmával 'bejelentkeznek', hogy mit esznek és hol...


Én pl. szeretem nézni a kisbabás anyukák posztjait, főleg, mióta terhes vagyok. Rengeteg inspirációt gyűjtöttem így a babaszobához, a Babyberry-re, vagy a Babies on Board-ra is így bukkantam rá, ahonnan sok babaholmit vettünk a szobába.


Azért posztolnak a gyerekeikről többet, mert az teszi ki a napjuk nagy részét.

2017. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!