Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vállalnátok gyereket a...

Ti vállalnátok gyereket a helyemben?

Figyelt kérdés
Csak a véleményekre/saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi. 36 éves vagyok, lassan kifutok az időből. Nagyon szeretnék egy olyan férfitól gyereket, akibe szerelmes vagyok, akivel egyértelmű, hogy családot szeretnénk.. De sajnos nagyon nem vagyok szerencsés ezen a téren.. Sokáig együttvoltam valakivel, akivel nem éreztem úgy, hogy ő az.. Szét is mentünk tavaly egy évre, ezalatt sem találtam meg, akit keresek.. Most úgy néz ki kibékülünk, persze szeretem valamilyen szinten, de nem vagyok vele boldog. Nem rossz, de nem vagyok szerelmes.. Ti az idő miatt (mert már 36 vagyok) maradnátok vele, és szülnétek neki gyereket..? Mert ha eddig nem találtam meg azt, aki nekem az igazi lenne, akkor mikor fogom, 50 évesen..? Akkor pedig már hiába akarnék gyereket..
2017. okt. 11. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Melyik a fontosabb? A boldog család, vagy hogy anya lehess?

Mert ezek szerint az egyiket be kell áldoznod.


Eleve nem értem, miért békülsz ki olyannal, aki nem tesz boldoggá. AMolyan nincs ló jó a szamár is???

Szerintem ez vele szemben sem tisztességes.


Ha viszont mindenáron akarsz gyereket, azt bevállalhatod egyedül is (ha van háttered hozzá). Ahhoz nem kell egy pótlékkal összeállnod.


Ha az a fontosabb, hogy a nagy őt megtaláld, akkor meg ne pazarolj 1 percet sem olyanra, akit nem is szeretsz.

2017. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyedül semmiképp.. Sőt, egyedül élni se szeretnék. Nem hiszem, hogy az a normális. Mindenki társra vágyik. Csak annyira elkeseredtem ebben az 1 évben, hogy egyszerűen nem találtam egy épkézláb pasit, hogy végül kibékültem az exel.. Szörnyű hogy szinte mind csak szexet akar, és ennyi, nem értem mért ilyenek..
2017. okt. 11. 13:27
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

mi a baj a pasival?

kit keresel? reális?


amúgy te cseszted el, minek voltál vele éveket, ha nem érezted, hogy vele akarsz lenni?!


szülhetsz, de minek?!

2017. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
na jó.. hagyjuk.. gondolhattam volna, hogy én fogom megkapni, hogy mekkora szar vagyok.. csak gondoltam hátha itt legalább együttérző emberek vannak, vagy esetleg valaki hasonló cipőben jár, de mindegy.. nem kell írni, már nem fogom olvasni.
2017. okt. 11. 13:30
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

jaj te szegény, együtt voltál vkivet éveket, mert nem találtál jobbat, és fosol egyedül lenni egy évet, és most ebbe a kakikapcsolatba még szülnél is egy szerencsétlen gyereket, akire szintén rátelepedhetsz.


felesleges neked egy gyerek, mert nem vagy felnőtt.

2017. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

"Most úgy néz ki kibékülünk, persze szeretem valamilyen szinten, de nem vagyok vele boldog. Nem rossz, de nem vagyok szerelmes."

Nem igazán maradandó a nagy love-ra kötött házasság...Az elmúlik ás és sokszor gyűlöletbe csap át. Az az igazi, ha a nagy szerelem át tud menni csendes görögtűzzé alakulva - ilyen is van, és ez nagyon jó. De ritka és ebből az időszakból már ki is értél, ez a 20 éveseké a nagy love sztori és család-gyerek.


Kosztolányi egy elbeszélésében (sajnos a címe nem ugrik be) írja, hogy a nagy szerelmet bevinni családba olyan, mintha egy párducot ültetnének az otthon tűzhelye mellé..


Ha jól megértitek egymást és megbecsülitek egymást, akkor talán még tartósabb családi kötelék lehet. Az tudható, hogy Ő szeretne gyermeket? mert ettől függ.

beszéld meg vele - és valóban az idő vége felé vagy.

2017. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
36 vagy, nem hiszem, hogy most jönne a herceg fehér lovon, ha eddig nem jött, csinálj gyereket ezzel, aki most van, mert kifutsz az időből.
2017. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
nem kell várni a nagy szerelemre. van akinek sosem jön el. ha jól megvagytok, tudsz számítani rá, megbízható, és szerinted jó apa lenne, akkor vállaljatok gyereket. a "nagy szerelmet" túlértékelik. persze, jó meg minden, de előbb-utóbb az is elmúlik. fontosabb a kölcsönös tisztelet, bizalom stb. ha ez meg van akkor nem látom hogy miért ne.
2017. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Itt gyakorin mindenki mindig leadja a nagy dumát, h ő mindig úgy viselkedik ahogy a nagy könyvben meg van irva, pedig az életben nem ezt látjuk... Ezért irja neked is mindenki h ne szülj ennek a pasinak gyereket, holott az életben rengeteg olyan példa van h a nő fél h kifut az időből, ezért megelégszik egy "nem tökéletes" pasival is.


Szóval kérdező, ha úgy érzed készen állsz a babára akár szülhetsz ennek a pasinak is, de azzal számolj, hogy egy kapcsolatban a fő gondok általában gyerekszületés után jönnek el. Tehát ha már most sem vagytok meg egymással túl jól, valószinüleg a gyerekvállalás lesz az utolsó csepp a pohárban és utána szétmentek. A gyereknek nyugodt környezetre van szüksége, nem arra h veszekedést hallgasson stb. Még a legstabilabb kapcsolatot is próbára tesz egy újszülött érkezése, ezért jobb ha olyanba vállal az ember gyereket. De ha az idő szorit, nincs mit tenni.

Azért sok szerencsét kivánok neked.

2017. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, de nem vagy szerelmes, viszont megbízható férfi, akkor szülj neki, mert hiába jön valaki, akivel nagy a szerelem, az is elmúlik. Viszont írod, hogy boldogtalan voltál vele, akkor viszont ne, mert leláncolod magad hozzá, inkább keress mást, ha tudsz még várni.
2017. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!