Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevinnétek a vizsgálatra?

Bevinnétek a vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki jön a kistesó. 2 hét múlva megyünk dokihoz apával és a 15 hós fiunkkal. Az első vizsgálat általában hüvelyi ultrahang. Az a kérdésem, hogy apa behozza e a kisfiúnkat míg engem vizsgálnak vagy inkább maradjanak kint?
2017. okt. 12. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Én hüvelyire nem vinném be semmiképp. Tudom úgysem érti még, meg nem azzal foglalkozna, de engem zavarna. Hasi UH-okra màr beengedném.
2017. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Várjanak meg kint szerintem.
2017. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
87%

Szerintem, ha a kisfiúnak megmutatjátok a 2D-s képet és azt mondjátok neki, hogy az ott a kistesó és meglát egy rángatózó szürke masszát a tévében, meg hallja a basszushangú szívjelet , nem csodálkoznék rajta, ha valami olyasmit gondolna, ami annak felel meg felnőttnyelven, hogy "Te-atya-úr-isten!"


Az enyémek biztos megijedtek volna, ha látják a kistesóikat.

Persze ez csak egy szubjektív vélemény. A ti gyereketek ,ti tudjátok, hogy működik :)

2017. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy majd nem fog rá emlékezni, de úgy mint ahogy az első válaszoló írta engem is zavarna, ha bent lenne.


Harmadik válaszoló. Jót mosolyogtam a válaszodon, de van benne valami. Tényleg szegénykém mit gondolhatna.


Kíváncsi voltam, hogy kinek mi a véleménye erről a dologról,mert a szívem mélyén azt éreztem, hogy nem való neki.

Köszönöm a válaszokat és mindenkinek ment a zöld kéz. :)

2017. okt. 12. 12:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra inkább az a kérdés, hogy miért vinném be? Lehet sok negatív kritika ér most a véleményem miatt, de kb középidőig csak egy szürke kis mozgó foltot látunk a képeken, az orvos számokat diktál be az asszisztensnek, idegen szavakat használnak és sokszor felnőttek számára is láthatatlan részecskékre mutatva mondják, hogy az a feje, az a lába, stb, ami szerintem egy ekkora gyerek számára baromi ijesztő lehet. Ha valami baj van, vagy rendellenesség (persze nem így kell hozzáállni, de akkor is) azt ott közlik, egyszerre mindannyian kapjátok a rossz hírt, szerintem ez is szörnyű. Számomra az, hogy az ultrahang hüvelyi a legkevésbé elrettentő az egészben. Ez egy vizsgálat, semmi klassz nincs benne. (Természetesen az új élet érkezése klassz, sőt, csodálatos, nem erre gondolok.)
2017. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

másfél éves unokahugom még a hasi uh során is azt hitte, hogy bántják anyát.

a gyerek nem odavaló.

2017. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos az első terhességemnél úgy jártam, hogy nem teljesen azt láttam/hallottam az első ultrahangon, amire számítottam... szívhang és boldogság helyett két üres petezsák és missed ab diagnózis. Azóta van már egy kislányom, de már csak azért se vinném be az első ultrahangra, hogy ha esetleg ilyesmi történik, annak ne legyen tanúja. Nem érti még, de akkor is... Persze nyilván ne erre számítson az ember, meg ne legyen ez, de benne van a pakliban, és mivel nekem van ilyen jellegű tapasztalatom, sajnos beleszámolom alapból. Szóval nem vinném be, csak később. A hüvelyi vizsgálat se annyira való neki szerintem.
2017. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam sose jött be vizsgálatra. 21 hónap van köztük. Úgy kellett sakkozni az időpontokkal (4 műszakos a férjem) de uh-kon és nst-ken is megoldottuk, hogy otthon marad a gyerek valakivel amíg orvoshoz megyek.
2017. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22 hónap lesz az első gyerkőc és az ikrek között, a férjem így egy darab vizsgálaton nem volt bent, mert a gyerekre vigyázott. Fel sem merült, hogy a másfél év körüli gyereket bevigyük. Jesszus, minek? Babamozizni voltunk kettesben, akkorra szerveztünk gyermekfelügyeletet.
2017. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi 30 hetesen egy babamozira vittuk a masfel eves nagyobbat.

Na miutan 10 percig nezegettuk de cuki es edes es hogy fintorog , kozoltek, hogy by the way, nyakan a koldokzsinor, lat egy cisztat a vesejen es tagabb mindket agykamraja.

Na a harmadiknal mar egyik teso sem volt babamozin sem. Volt, hogy nem tudtam egyszeruen megoldani, muszaj volt a tesokat vinni egy vizsgalatnal. Kint vartak a noverrel inkabb.

Na nem.elremiteni akarlak, nalatok biztos mindem rendben lesz. Amugy 15 honaposan speciel szerintem nem sokat fog fel, ha nem olyan tipus, nem is hinnem hogy megrazkodtatas lenne neki egy paca sem. 😀

2017. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!