Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnád gyermekednek házikedvenc...

Adnád gyermekednek házikedvenced nevét, amennyiben annak korábban embernevet adtál?

Figyelt kérdés
:)
2017. okt. 18. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Biztosan nem!
2017. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem.

Nálam fordítva volt. Két favorit nevem volt, és mikor megismertem a férjem, akkor kiesett az egyik (nem ment a vezetéknévhez). Lett egy kutyánk, és ő kapta meg. Kicsit változtatva. Ami "maradt", az meg a fiunk neve lett.

De eleve ember nevet sosem adnék kutyának...


Főleg egyidőben nem. SZóval ha még együtt is él a kiskedvenc meg a gyerek, akkor végképp nevetséges, ledegradáló...

2017. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Fura lenne, hogy mindkettőjüket ugyanúgy hívják. Kicsit olyan lenne, hogy a gyerek csak másodlagos a házikedvenc után. Pl. Gábor a macska, akkor a gyerek Gábor 2??
2017. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Amikor Alíz nevet tanácsolnak egy babának egyből a kutyám ugrik be.😀 Semmiképp nem adnék olyan nevet. Volt hörcsögöm Sára.😀 Nagyanyám kakasai Rezső és Béla.😂 És még sorolhatnám.
2017. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk így alakult.
2017. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az állataimnak olyan nevet adok, amit embernek biztosan nem. Pl Adolf. :D Szerintem kifejezetten cuki egy macskának, de semmi pénzért nem adnám a gyerekemnek. :)
2017. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Simán. De csak azért, mert a lökött macska másra kezdett el hallgatni, tehát kb. két hétig volt az a neve, ami... lett helyette egy kissé degradáló tulajdonság, de ha neki ez tetszik... vicces kiszólni neki az udvarra :D
2017. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen,én is furcsállnám, de ha meg úgy nézzük ez csak a szűk környezetében fura és mire felnő hol lesz már az az állat.
2017. okt. 18. 18:01
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Mi azt is adtuk, és nem is. A becézése ugyanaz.
2017. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

'mire felnő hol lesz már az az állat'

Fénykép a macskáról. Anya , azt a cicát hogy hívják? Ő is Tamás volt mint Te. 😂😂😂

2017. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!