Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmennétek holnap a Budapesti...

Elmennétek holnap a Budapesti állatkertbe 2 gyerekkel (21 hós és 2 hós)?

Figyelt kérdés
A párom szerint nem holnap kéne mennünk,hanem inkább hétköznap,mert biztos sokan lesznek.De holnap van gyereknap,és a nagyobbik fiam nagyon szereti az állatokat.Én nem utolsó sorban én is szeretnék egy kicsit kimozdulni itthonról.
2010. máj. 29. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nekik még nem hiszem, hogy egy életre szóló élmény lenne egy állatkerti séta?!

Inkább egy kirándulás valamelyik pihenőerdőben. Ott a szagok is illatokká válnak az állatkerthez képest.

2010. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menjetek. Nem kell végigrohanni az egészen, ha 1-1 állat előtt sokan vannak, max vártok egy kicsit vagy elsétáltok másfelé addig.
2010. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem,pedig bp.-i vagyok.Még hétköznap se mennék egy 2 hónapossal.Ahhoz túl sokba kerül a belépő(most a holnapról beszélek),hogy esetleg(mert olyan sokan vannak)semmit ne lássatok.Egyet értek a pároddal.
2010. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, múlt héten voltam a 19 hónaposommal. De a végére idegbeteg voltam olyan tömeg volt. Sok állatot nem is láttott, mert a rengeteg felnőtt állt elől, és ott taposták egymást, a gyerekek meg oda se fértek. A zsiráfoktól szó szerint úgy kellett kifelé az utat törni a babakocsival és átgázolni az embereken, mert különben nem tudtunk volna végigjönni azon a vékony folyosón.

Persze amihez odafértünk az nagyon tetszett neki. :)

2010. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Iszonyatos és élvezhetetlen,pedig amúgy nagyszerű élmény lenne, de nagyobbnak.

A 21 hónapos még pici...a 2 hónapos még kisebb.Ő szerintem végig fogja aludni,szóval koncentráljunk a nagyra:)


Szerintem a Tropicáriumnak jobban örülne, nem gondolod?Lehet a ráját is simizni bebújni abba a lyukba, ott a sok cápa stb stb...mondjuk neki is inkább valami játékos kellene. A csodák palotájához még kicsi, i van még pesten segítsetek...:D

2010. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem mennék, pláne nem holnap! Mi tavaly voltunk az állatkertben, a lányom másfél éves volt, nagyon élvezte, de én is idegbeteg voltam a végére. Nagyon sokan voltak, a babakocsiban nem akart maradni, egyfolytában valamelyikünk futott utána, hogy ne vesszen el a tömegben. És akkor Nektek még ott a pici is, aki vagy alszik, vagy nem?

Hát nem tudom? Én nem vágnék bele, legalábbis nem holnap.

2010. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Párodnak igaza van, tényleg ne most menjetek. Nekünk lett volna ingyen belépő erre a napra, de nem kértem, azok miatt a dolgok miatt amit a korábbi válaszolók már leírtak. Pedig nekem csak egy 19 hónaposom van. Ő is szereti az állatokat a maga szintjén (kutya, macska, madár, bogár :), de nem hiszem hogy több hektárnyi egzotikus állat órákra lekötné. A várakozás meg főleg nem az erőssége :)

Én arra gondoltam, hogy elvisszük egy igazán jó játszótérre. Mi Pest mellett lakunk és az itteni eléggé gagyi, ideje lásson valami rendeset is :) És ezt garantáltan élvezni fogja :))

2010. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!