Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék egy gyereket....

Szeretnék egy gyereket. Lebeszélnétek róla, légyszíves?

Figyelt kérdés

Még csak 15 vagyok.

Nincs sok barátom, legtöbbször itthon ülök, úgy érzem, ha lenne egy gyerekem, nem unatkoznék... Meg olyan jó lenne, ha lenne egy babám :)

De tudom, hogy nem lenne szerencsés, elvégre suli...


15/L


2010. máj. 29. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A gyerek nem unaloműző, hanem komoly felelőség.Ha meguntad nem lehet visszatenni a polcra, vagy elajándékozni.És nagyon nagyon sok feladatot, időt, energiát, TÜRELMET kíván egy gyermek felnevelése!
2010. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

vegyél egy kutyát/macskát/hörcsögöt


pasid van?

2010. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vannak állataim, van barátom is..

És tudom, hogy felelősség, de azt hiszem, felelősségteljes vagyok :)

2010. máj. 29. 17:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen jó lenne nevelgetni.. Örülni vele minden napnak...
2010. máj. 29. 17:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyen babád, de minimum 5 év múlva.


De vegyél egy kisállatot. Benned a tini érzések készülödnek, anyaságra készülsz, gondozni akarsz.

Ilyenkor a legjobb egy kiskutya, akit vihetsz sétálni, de minden apróság rád marad vele. Ha beteg te törlöd a fost a földröl, ha esik te viszed le sétálni. Ès egy kutya negyed annyi munka sem mint egy csecsemö.

A másik ha vonzódsz a gyerekekhez, akkor már most döntsd el és orientálodj olyan munka felé ami gyerekekkel jár.

Gyerek ápolónö, bába, védönö, szülészorvos, gyerekorvos.


Valami elöl menekülsz azért akarsz gyereket. Gondolod ha gyerek lesz nem kell tanulnod, nem kell bulizni elkezdeni járni stb... De késöbb ezek mind hiányozni fog.

2010. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

"Nincs sok barátom, legtöbbször itthon ülök, úgy érzem, ha lenne egy gyerekem, nem unatkoznék... "

ne haragudj de ebből a mondatodból nekem nem az jön le, hogy tudod mivel jár egy gyermek nevelése, gondoskodás róla...

Van kisebb tesód?Tudod hogy a szülés után egyből kezdődik az éjszakázás?Ha pedig beteg a pici, akkor van hogy napokig pár órát alhatsz csak....csodálatos dolog tényleg, de nem véletlen van meg az ideje a gyermekvállalásna is.

2010. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
83%
Jól fejezted ki magadat.Még csak 15 éves vagy.Gyereknek pedig nem való gyerek.Ne akard megcáfolni azzal ,hogy te felelősségteljesnek érzed magad és semmi mással.Ha helyesen látnád a helyzetet ez fel sem merülne benned.Felelősséget még csak nem is vállalhatsz érte.Érted is felelősséggel tartoznak a szüleid.Miből akarod felnevelni?Inkább a szüleidnek csinálnál terhet.Ők tartanák el/nevelnék.Ha unatkozol találj egy új hobbit.Olvass könyvet,sportolj,ami érdekel.Vagy például szerezz új barátokat.
2010. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Légyszíves olvass vissza pár napot a Babák, a Kisgyerekek és a Problémás gyerekek topikban! Szerintem gyorsan elmegy a kedved, vagy legalábbis világos lesz, hogy nem minden nap csupa öröm és "fenékigtejfel". Azt persze aláírom, hogy garantáltan nem unatkoznál többet, sőőőt, a fél karodat adnád néhány szabad órácskáért! :D
2010. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal baj, hogy így érzel, sőt örülök, hogy végre valaki aki nem a diszkó és drog őrületnek él. Kívánom neked, hogy ez az érzés megmaradjon benned és mondjuk 5 év múlva babázhass. Az 5 év gyorsan elrepül és nem jó, ha már megvan a baba és akkor érzed, hogy nem élted ki magad. Biztos nagyon jó édesanya leszel. Kívánom, hogy majd évekkel később teljesüljön a kívánságod! Én is 27 évesen, majd a 2. babámmal 34 évesen szültem. Nem bánom ,hogy nem előbb, mert sok jó dolgot tartogat az élet. Szerintem most neked inkább a szerelem hiányzik az életedből!
2010. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!