Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Debreceni kismamák el olvasnát...

Debreceni kismamák el olvasnátok a kérdésemet? Légyszíves. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A Babavilág bababolt ami Debrecenben a Nyugati tér 5. szám alatt és a Nyugati utca 11. szám alatt található szomabaton mettől meddig van nyitva?

Holnap megyek Debrecenbe és nem tudom mikor induljunk,mivel nem vagyok Debreceni.

Köszike 31 hetes kismama


2010. ápr. 9. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 9-kor nyit,szombaton általában 1-ig vannak nyitva ezek a boltok. Sztem ha 10-re bejöttök, tuti nyitva lesz. Jó kis bolt,szoktam én is ott vásárolni,és nagyon segítőkészek az eladók. Arra vigyázzatok, hogy csak a Segner felől tudtok bemenni a parkolójába,mert az hátul az udvar felől van. (Az állomás felől nem lehet balra kanyarodni a Nyugati utcán!)
2010. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike, megoldotuk és képzeld este hatig vannak nyitva.
2010. ápr. 11. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!