Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ringatón voltam hallottam egy...

Ringatón voltam hallottam egy békás mondókát, versikét de sehol sem találom. Hol találom meg? Ha ismered, légyszives írd le!?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy a néni megkérdezte mit mond a béka. Erre mindenki brekekézett, de nem(azthiszem)kvaaaaartyogtyogtyogtyog..... békánaknaknaknak...(végén) Lauránaknaknaknak,a versorok végeit így mondták
2009. aug. 7. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Nem bonyoltult a szöveg és Te is variálhatod, de ha a következő Ringatón kéred, hogy jászátok el megint, akkor meg is tudod tanulni, vagy felírni.

Vagy a www.hazay.hu-n kérdezd meg a lányokat.

A békák ölbek este a tóparton és beszélgettnek:

Mit varrsz, mit varrsz?

Papucsot, papucsot!

Kinek-kinek?

Szép Bíró lányának,(vagy) szép bíró fiának. Itt mondhatod ababád nevét is pl. leventének.

A lényeg hogy az utolsó szótagot mindig ismételd jó sokszor játékosan.

Mit varrrrrrrrrrsssssssssssssz? Mit varrrrrrrrrrrsssssssssz? Stb...

2009. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!