Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan haragszik...

Szerintetek jogosan haragszik a barátnőm a párjára?

Figyelt kérdés

3 éve vannak együtt, az elején elmondta hogy sosem szeretne gyereket. A barátnőm elfogadta, ami nekem meglepő volt, mert ő meg mindig szeretett volna.

Most kiderült, hogy nem is lehet gyereke, vaszektómiája volt évekkel ezelőtt.


A barátnőm nagyon ki van rá akadva. Pedig mindegy, hogy nem akar gyereket vagy nem is lehet neki, a végeredmény ugyanaz.


Ti mit gondoltok?


2017. okt. 26. 12:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%

Én haragudnék.


Ha megbeszélik, h a ffi nem akar gyereket, a lány reménykedhetett abban, h idővel mégis akar. A szerelem sok mindenre képes.


Amikor megbeszélték, h a ffi nem akar gyereket akkor kellett volna elmondania, h vaszektómiája is volt és akkor a csaj 1 évnél/hónapnál többet nem pazarol rá.

2017. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem a kettö nem ugyan az.

A nem lehet az azt jelenti, hogy soha vissza nem fordítható folyamat. A nem akar pedig egy olyan, hogy még akarhat is akár...

Azért egy ilyen fontos dolgot ha még nem is az elején de 1 év után azért mindenképpen elkellett volna mondania.

2017. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%

Én is ki lennék akadva, ez egy olyan körülmény amit az elején illene ismertetni szerintem.

Habár kezdjük azzal, hogy akivel ilyen mértékben különbözik a jövőképem azzal amúgy sem kezdenék komoly kapcsolatba de ha egy ilyen kiderülne évek után még azonnal el is hagynám.

Ezt félrevezetésnek hívják akármiben állapodtak is meg hiszen a barátnőd még hihetett abban, hogy később meggondolja magát de ő előre tudta, hogy ha így is lenne sem lesz a párja által vágyott közös gyerekük.

2017. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Persze, meggondolhatja magát, de erre elég kevés az esély. Már az első alkalommal, nagyon határozottan megmondta hogy nem. Baráti társaságban sem csinált belőle titkot.


Ha meg nem akar és mégs "besikerül", annak úgysem lesz jó vége a gyerek szemszögéből.

2017. okt. 26. 12:34
 5/27 A kérdező kommentje:

Azt én sem értem, miért volt vele a barátnőm. Azt mondta elfogadta, hogy nem lesz gyerekük. De nyilván nem.


A férfi őszinte volt, megmondta hogy nem lesz gyereke. Mégis az ő hibája hogy a barátnőm rá vesztegette az idejét. Miért? Felnőtt nő, eldöntötte hogy neki így is megfelel.

2017. okt. 26. 12:38
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
Azok közül, akik határozottan állítják, hogy nem lesz gyerekük minimum 90% meggondolja magát. Szerintem joggal haragszik, mert az, hogy valaki pillanatnyilag úgy gondolja, hogy nem akar gyereket, vagy tudja hogy nem lehet, nem ugyanaz.
2017. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

35 felett van. Nem árult zsákbamacskát, korábban volt kapcsolata aminek emiatt lett vége.

Meg ez elég érdekes hozzáállás, hogy meggondolja magát. És ha nem?

2017. okt. 26. 12:46
 8/27 anonim ***** válasza:
39%

Tudod, a remény hal meg utoljára. Azért nagyon nem mindegy, hogy valamire semmi esély, vagy azért van esély.


A férfit azért nem értem, mert ha mondta, hogy nem akar gyereket, akkor mondhatta volna, azt is, hogy ez biztos, mert el van kötve.

A barátnődet meg azért, hogy ha beletörődött, hogy nem lesz gyerekük, akkor nem mindegy az oka? (hogy nem akar, vagy nem lehet?)

2017. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%

Én abszolút nem értek egyet az előző válaszolókkal. Ha én gyereket akarok, akkor nem kezdek olyannal komoly kapcsolatot, aki viszont nem akar, abban reménykedve, hogy hátha meggondolja magát. Erre egyszerűen nem lehet alapozni, hogy hátha egyszer majd akarni fog. És ha sosem változik meg a véleménye? Főleg egy 30-as férfi nem szokott csak úgy ilyeneket puffogtatni.

Látszik, hogy a barátnőd valójában egyáltalán nem fogadta el a gyerekmentes életet, és úgy volt vele, mint a válaszolók nagy része. A férfi korrekt volt, tök mindegy, hogy egyébként lehet-e gyereke vagy sem, ha egyszer nem akar.

2017. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem jogos, hogy ennyire kiakadt. Ez csak azt mutatja, hogy végig abban reménykedett, hogy vagy meggondolja magát, vagy "véletlenül" becsúszik.

Aki elfogadja, hogy nem lesz gyerek, az ezen nem akad ki.


Egyébként eddig hogy védekeztek? Én max azon hisztiznék, ha évek óta feleslegesen szedek hormonokat.


Ennyi idősen a barátnőd volt a buta, hogy éveket pazarol egy olyan kapcsolatra, ahol nem közös a cél.

2017. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!