Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek van otthona ilyen,...

Akinek van otthona ilyen, mondana róla véleményt? (karácsonyi ajándék)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2017. okt. 30. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Brainbox játékunk van több is(találmányok, világ országai, világtörténelem), a Magyarország speciel nincs meg. Jó játékok, szeretjük. Ketten-hárman is lehet vele játszani, ha többen vannak is jó. Bármikor abbahagyható, 20-30 perctől kezdve hosszabb időn át is játszható.
2017. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. okt. 30. 07:50
 3/7 anonim ***** válasza:
A Brainbox-ot ismerem és ajánlom jó szívvel! Bár nekünk nem a Magyarország van meg, hanem másik kettő, de nagyon szeretik a gyerekek.
2017. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Játékboltban dolgozom, a chopper ball (első link) inkább kinti játék, nagyon jól el tudnak szórakozni vele a gyerekek, de a branboxnak több értelmét látom, arra is tekintettel, hogy a chopper ball könnyen leesik, törik, attól is függ hány évesnek szánod...tud-e rá megfelelőképpen vigyázni.
2017. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. A Brainbox-szal meggyőztetek, tuti ajándék lesz.

Az első linken még gondolkozom. 6 éves fiúnak szánom, és benti játéknak. Hátha akkor tovább tart.

Eléggé tanácstalan vagyok, hogy mit is vegyek neki. A lego, és egyéb építőjáték egyáltalán nem érdekli.

2017. okt. 30. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
A játékboltos vagyok, szerintem a 4M tudományos játékok nagyon jók, írd be a googleba ezt, minden érdeklődési körre vannak játékok, vagy még a clementoni is nagyon szuper.
2017. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2017. okt. 31. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!