Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy fáj, amikor...

Normális hogy fáj, amikor keményedik a hasam?

Figyelt kérdés

Ez kellemetlen vagy fajdalmas "kell"inkabb legyen?

Neha ugy faj mikor keményedek


2017. nov. 1. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hány hetes vagy és milyen gyakran fordul elő. Nekem legtöbbször csak kellemetlen, de azért előfordul kétnaponta 1-2×, hogy meg kell álljak miatta mert fáj is. De hamar elmúlik. Olyankor kicsit több magnéziumot kapok be.

31hkm

2017. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak kellemetlen. Hány hetes vagy?
2017. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

22 hetes vagyok

20.hét óta keményedek, akkor 2x is voltam bent mert mondtak h menjek ha kemenyedik. Most is kell mennem csutortokon.

Eddig annyi tortent csak szerencsére h 2000 a méhszáj értékem. De mindig minden rendben , megneznek mindent. Es mindig az a tipp h a pici hasam miatt van(mai napig szinte lapos) a baba 19+2hetesen 320gramm volt

2017. nov. 1. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne fájnia a keményedésnek. A keményedésnél csak kifeszül a méh. Szerintem nézesd inkább meg magad.
2017. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden heten 2-3x megyek.nem talalnak semmit nemtudtak mit csinalni. Semmi baj nincs soha, még vért is vettek, nst-re is raktak vagy mi a neve.. Ezúttal hnap megyek mert, akk van úgyis időpontom, és ujra szolok h
2017. nov. 1. 10:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Szólok h megint fájt*
2017. nov. 1. 10:53
 7/7 A kérdező kommentje:

Hátha segít vkinek. Újra megnéztek mindent. A baba szep nagy, novekszik. Minden rendben vele es velem is. Az orvos vervetelt kert az is rendben. Nem latja karos hatasat a fajdalmaimnak. Gyulladas sincs sem baci / gomba , sot streptococcus sincs mert o arra is gondolt.

Igy az a lenyeg h most novekesi ugras van es sokkal jobban megerzem az alkatom es a feszes, izmos hasfalam miatt (nagyon sokat edzettem mig teherbe nem estem) a baba nagy a pocakom kicsi igy keményedik a hasizom könnyebben!

Szval semmi panik ilyen napokon 3x2 magnesium citrici +1 szem nospa melegvizes tusolas es pihenes.

2017. nov. 3. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!