Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most már szeretnék használható...

Most már szeretnék használható választ kapni. Szex után miért keményedik be a hasam? Anélkül hogy terhesnek vélném magam? Persze kizárva nincsen, mert jó pár hónapja felére csökkent a menstruációm mennyisége/időtartama.

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes, akkor nem tudom. Csinálj egy terhességi tesztet. Mert én még nem halottam, hogy orgazmus után méhösszehúzódása legyen valakinek, terhesség nélkül.
2013. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy gumival védekezünk, de nem márkással, és nem is figyelünk rá a végén hogy kiszakadt e pl. Ha terhes vagyok örülnénk :) (hpv miatt használunk gumit) Már legalább 3menstruációm volt olyan, hogy 8nap helyett 4napig tartott, és alig volt meg. köldököm alatt keményedik közvetlenül. De szex nélkül is kemény(csak nem annyira), meg kidomborodik. Nem hiszem hogy puffadás lenne, mert a gyomromnál nincs felfújódva.
2013. febr. 5. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:

csinálj egy tesztet, ha negatív akkor is menj el dokihoz, lehet hogy felborult a hormonháztartásod és ezért ilyen a mensid.

a haskeményedésre én sem tudok használható választ adni.

2013. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!