Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+1 hetes terhes vagyok,...

35+1 hetes terhes vagyok, napok óta gyakran keményedik a hasam. Gyakran alatt azt értem hogy kb 20-30percenként. Tartanom kell tőle hogy szülni fogok pár napon belül? Vagy ez semmit nem jelent?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szedsz magnéziumot? Mennyit pihensz?


Nekem kb az egész terhesség alatt keményedett a hasam, volt olyan nap amikor már számolni se mertem mert olyan gyakran keményedett ( a doki szerint a napi 10 lett volna a maximum). Szerintem simán lehet a frontok miatt is, ne aggódj! :)

2017. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Edz a méhed :)

Ne tarts attól, hogy szülni fogsz. Én hiszek abban, hogy ha ideges vagy emiatt akkor azt a baba is megérzi.


Tényleg pihenj többet, nézz sorozatot, zuhanyozz többször, sétálj parkban. Előre úgysem lehet tudni mikor indul meg, van hogy előjel nélkül, van hogy több heti jósló után.


Egészséges babavárást kívánok!

2017. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sokat pihenek mert nem bírok állni,nagyon fáj a derekam.Magnéziumot már csak 2*1et szedek,vasárnapig 3*2-t szedtem,az orvosom tanácsolta hogy hagyjam abba de még nem merem :)

Csakis a koraszüléstől félek,mindenképp jo lenne ki húzni még 2hétig legalább :)

Köszönöm a válaszokat!!

2017. júl. 12. 10:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Én 34+1 vagyok, drukkolok Neked, én is ezen agyalok mindig, hogy csak még egy kicsit, még egy kicsit... :) Ha vissza gondolok, az egész várandósságot végig aggódtam ésszinte nem is élveztem mint mások. Úgyhogy ne aggódj, ha jönni akar úgyis jön fog, már ennyi idősen nagy baj nem lehet belőle! :)

2017. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent
2017. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már csak amiatt se aggódj, mert az orvostudomány már nagyon fejlett.

Biztosan nem lesz gond!

A 37. hét meg nagyon nagyon hamar itt lesz és akkor megnyugodhatsz :)

2017. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2017. júl. 12. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!