Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Viczy Kornél név hogy tetszik?

Viczy Kornél név hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szépen hangzik,csak egy problémám van.Nektek mi jut eszetekbe róla?Adnátok mellé még egy keresztnevet?
2017. nov. 1. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tetszik, és semmi nem jut eszembe róla. Én nem adnék mellé második nevet.
2017. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Nekem eleve nem tetszik a Kornél név, de az egy dolog, ízlés kérdése. Viszont ilyen vezeték név után nem adnék K-betűs keresztnevet. czyk(i), a czykor(ia)-ról nem is beszélve.
2017. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Elsővel értek egyet, így, ahogy van, szép, felnőtt férfinak is egyben van.
2017. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jut eszembe semmi róla, szerintem jó név. Nem fontos a második név, de nem is lennék ellene.
2017. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Nem adnék 2. keresztnevet, mert minek? Úgysem használná. Hacsak azért nem adnátok, mert családi hagyományból, vagy valaki tiszteletére.
2017. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor bátran adjuk ezt a nevet.Azért inogtam meg kicsit,mert az egyik keresztlányom most végzős,olvassa az Édes Annát és bár én már nem nagyon emlékeztem,de a főszereplőt Vizy Kornélnak hívják.Így érdekelt hányan asszociálnak erre.Második nevet nem fogunk adni végül,ez is csak azért merült fel,mert a testvérének van.
2017. nov. 3. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!