Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
A férjem soha nem akarja, hogy menjek vele vásárolni, akár egyedül, akár a két hónapos babánkkal (lenne, aki vigyáz rá addig, amíg távol vagyok). Arra fogja, hogy még kicsi, inkább maradjak vele otthon, sok a beteg ember, mi lesz ha sírni fog, ha tisztába kell tenni, ha éhes lesz... Amióta hazahoztuk, még nem mentünk vele autóval sehova, ezért attól tartok, hogy nem fogja megszokni és később baj lesz ebből. Ha egyedül megyek vele babakocsival boltba, akkor rögtön elkezd sírni, amint belépünk a boltba. Szerintem ez azért is lehet, mert nem nagyon visszük sehova. Attól, hogy gyerekem született, nem szeretnék folyton itthon ülni ilyen-olyan indokok miatt.
2017. nov. 2. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megyek vele vásárolni, még egy hónapos se volt, vittem. (Nem vártam a férjemre. ) Nyilván, ha esik az eső, nagyon hideg van, fúj a szél nagyon nem viszem ki én se, de az a jó pl.a mi babakocsinkban, hogy hatalmas a kosara, egy jó kis bevásárlás tartalma is belefér.
2017. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én itt most a nagyobb bevásárlásokra gondoltam, nem arra, amikor pl. egy csomag pelenkát kell venni a babának.
2017. nov. 2. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig ha viszed a babát ideoda, az autós dolog kb. mindegy is, mert azzal is megszokja, hogy mentek .van olyan baba, amelyik egyszerűen nem szeret autózni. ( nekem ilyen volt a középsőm)De amugy azt nem értem, ha lenne aki vigyáz rá, a férjed miért nem akarja, hogy együtt menjetek?
2017. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kicsi nem szeretett autozni amig háttal kellett bekötni,de utána nem volt gond.

Boltban én fiam is üvöltött,nem szerette,de el tudtuk terelni a figyelmét,és kezdi megszokni,most 2 éves lesz.

Ha nagybevásárlásra mentek akkor meg olyan helyeken van babás szoba ahol tudsz szoptatni,(tápszert simán hordozoban is megihatja) és ott tisztába is lehet tenni.

Fura ha férjed igy hosszabb távra-pl. bevásárolni- elmegy akkor nem akarja h vele menj.A nagybevásárlást mi mindig is együtt intéztük.

2017. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két hónaposan mi sem autóztattuk sokat a gyerekünket, max a szomszéd faluban lakó nagyszülőkig. Kb havonta egyszer. Mégis imád autózni. Nagybevásárlásra tuti nem vittem volna, csak ha nem tudom máshogy megoldani. De ha lenne, aki vigyáz rá, akkor te mehetnél, kicsit kikerülnél a mókuskerékből.
2017. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ki akarsz mozdulni, vigyázzon a babára az apuka, te meg menj ahová jólesik. A két hónaposnak nincs rá szüksége hogy plázába meg szupermarketekbe hurcold. Tényleg sok a beteg ember, és nem tudhatod, ki milyen bacit köhög rá a babára. Legalább azt várd meg, hogy az első DPTa oltásra kialakuljon az immunválasz, mielőtt tömegbe viszed.
2017. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!