Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátlò összetörve...

Fogamzásgátlò összetörve is hatásos?

Figyelt kérdés

Nem tudok semmilyen gyogyszert lenyeni legyen az bàrmilyen kicsi is pszichèsen attòl fèlek megfulladok tehàt nem megy.

mindig mindent összetörök a fogamzàsgàtlò hasznàl igy?


2017. nov. 2. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Jézusom... Ne szaporodj kérlek!
2017. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Írass inkább hüvelygyűrűt!
2017. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Hány éves vagy?
2017. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Enni is csak pépeset eszel?

Ha nem, akkor tedd bele egy falat kenyérbe, és úgy nyeld le.

2017. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egészben kell lenyelni.

Te amúgy láttál már fog. gátlót? Baromi picike. Még víz nélkül is le lehet nyelni, nemhogy vízzel.

Tegyél rá próbát, vagy használj óvszert!

2017. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha hiszitek , ha nem , van egy ilyen betegseg vagy fóbia.

csak onnan tudom, hogy nekem is van. kitartó gyakorlás és ellazulás kell hozzá, hogy le merj nyelni akár csak egy pici tablettát is. de a kérdesre a válasz : igen, ha összetöröd es úgy veszed be kedves kérdező, akkor is hatásos!!

2017. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
fogamzásgátló injekció? vagy pl hüvelygyűrű, ahogy írták már előttem. sok módszer létezik, nem csak ez.
2017. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A fogamzásgátló nagyon pici. Ha azt sem tudod lenyelni, akkor használj hüvelygyűrűt. Ugyanúgy hormonos, ugyanúgy hat, ugyanolyan megbízható, csak a hüvelybe kell felrakni, nem beszedni.
2017. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy fóbiád van, de ez simán lenyelhető. Fél centinél is kisebb a teljes átmérője, kb. mint egy miniatűr gombelem.

Úgy értsd, hogy víz nélkül kapom be minden nap, észre sem veszem, hogy valami a számba került. Pedig én alapból öklendezem a tablettáktól.

Szóval no para. Amúgy egy korty vízzel, teával, gyümölcslével veszed be, fel sem tűnik. Íze nincs.

2017. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
És megfulladni nem tudsz tőle, mert hamarabb olvad szét, mintsem a légútadba kerülne.
2017. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!