Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlò abba...

Fogamzásgátlò abba hagyása után egy héttel menstruáció szerű fájdalom?

Figyelt kérdés

Kb egy hete hagytam abba a fogamzásgátló szedését és most ùgy görcsölget (!?) a hasam mintha meg akarna jönni.


Babàt szeretnénk így voltunk màr 5x együtt.


Normàlis ez?



2017. szept. 7. 11:43
1 2
 1/15 cukicsillag2017 ***** válasza:
Szerintem igen, mikor én is abbahagytam a fogamzásgátlót (fél levélnél, mert hormonzavarom lett tőle) akkor mondta az orvos hogy hamarosan újra meg fog jönni... szóval szerintem ez a megvonásos vérzés normális, de javítsanak ki ha tévedek.
2017. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gondolom végigszedted, és a következőt már nem kezded el. Akkor a megvonásos vérzés jelentkezik. Ha hó közben hagytad abba, valószínűleg akkor is, csak így kicsit borul a ciklusod. Akkor várjatok még a babával 1-2 hónapot, hogy helyreálljon a szervezeted.
2017. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem érthetően írtam le,bocsànat.

Szedtem 6 évig. Az utolsó levéllel beszédtéma,megjött a menstruációm és a következőt màr nem kezdtem el.

2017. szept. 7. 13:43
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor ha egy hete hagytad abba, akkor most jön/jött meg. Nem?
2017. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jaj de hülye vagyok!! Szeptember 1.-én múlt el a vérzésem és augusztus 28.-àn fogyott el a gyógyszerem. És nem szedtem többé.

A következő menstruációm szeptember 26.-àn lesz esedékes.

Ne haragudjatok,nagyon rosszul írtam le.

2017. szept. 7. 15:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Normális, ha görcsölgetsz, hisz megvontad a szervezetedtől a fogamzásgátlót, így reagál a tested. Terhesség még nem lehet a dologban, de nagyon sok sikert kívánok!! Én is közel 6 év után hagytam abba a foggátlót, második hónapban össze is jött a picur, most vagyok 29 hetes :)
2017. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok!!!!! Jò egészséget kívànok mindkettőtöknek!


Én is nagyon remélem h hamar összejön és nem kell hònapokat vagy netàn éveket vàrni!

2017. szept. 8. 11:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most lesz peteérésed! Hajrá! :)
2017. szept. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is ez volt most alltam le a bogyoval. Szept. 1-en jott meg. 5-en veget ert ez a megvonasos verzes. 8-tol 13-ig megszakitasokkal fajdogalt a mehem olyan meg fog jonni erzes hol jobban ereztem jol kevesbe. Az nem tudom mi lehetett. De olvastam egy internetes doki valaszolos oldalt ea ott azr irta a doki hogy a oetefeszkek felszabadultak a hormonalis fogamzasgatlo alol igy most ujult etokkel kezdik meg a mukodest es a kizelgo ovulaciora is keszulhetnek. Aztan nekem most 17-en baromira fajt es meg fog jonni erzesem volt meg szurkalt es kijott ket pattanas (nekem sosincsenek amugy kb) rakerestem tunetek alapjan es ez az ovulacio napja lehetett. Masnap reggel elmult a fajdalom teljesen. Hat mivel babat szeretnenk tettunk is a dolog erdekeben még ovu napjan. Lehet te is mindjart ovulalsz. remelem segitett a valaszom
2017. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Na teszteltem és pozitív lett :)

2017. szept. 28. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!