Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól és meddig hullott a...

Mikortól és meddig hullott a hajatok szülés után?

Figyelt kérdés
Nekem a szülést követő hónapban kezdett el és a fiam 5 hónapos kora után hagyott alább.

2017. nov. 2. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Egyáltalán nem hullott.
2017. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. 5 hetes volt a kislányom, mikor elkezdett hullani. Nagyon hullott... Most 5 hónapos, és már nem olyan vészes. Látszik, hogy nő vissza. (Amúgy az államig ér a hajam, éppen a hajhullás miatt vágattam le.) A legjobban az zavart, hogy folyamatosan találtam a kislányomon hajszálakat. Rákerült a ruhájára, beleakadt a kis kezébe. Sok mindent kipróbáltam, de végül tényleg az idő oldotta meg.
2017. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. 8 hetes volt, mikor hullani kezdett és nagyjából 6 hónapos, mikor abbahagyódott. Nekem alapból sok hajam van, nem látszott meg, de nem viccelek, úgy hullott, mint a kutya szőre. mikor felporszívóztsm teli volt a tartó a hajszálaimmal.
2017. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szülés utáni 3dik hónapban kezdődött... most kezd csökkenni (7dik hónapban)

Viszont tíz éve a fiam születése után nem volt ilyen, pedig szoptattam.

2017. nov. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. 6-8 héttel a szülés után kezdett hullani és olyan fél éves korára normalizálódott.
2017. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3 hónapos korában kezdett hullani, és 7 hónapos koráig tartott. Nekem váll alá erő hajam volt, vágattam belőle kb 15 centit, hogy tudjam összekötni. Ugyanis engem is az zavart, hogy mindenhol hajat találtam a kisfiamon, cumiján, ruháján, pelenkájában!!! (Ekkor kicsit kiborultam )
2017. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!