Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után meddig hullott a...

Szülés után meddig hullott a hajatok? Mi segített?

Figyelt kérdés
4 Hónapja szültem, 1-2 hónapja iszonyatosan hullik, és törik a hajam, igaz terhesség alatt nem hullott, gondolom most bepótolja. A babám folyamatosan tépi, tele van a keze a hajammal, ha beletúrok a hajamba, már egy maréknyi kijött. Mit tudok tenni, hogy ez megálljon? Vagy csak az idő a megoldás? Egyik ismerősömnek úgy oldódott meg hogy a derékig érő haját levágatta vállig. 3 éve növesztem a hajamat, ezt szeretném elkerülni..

2016. okt. 13. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt is hullott a szokádps adag, 8 hónapja szültem, azóta sokkal jobban. A háziorvost kérdeztem, azt mondta használjak hajszeszt és szedjek revalidot vagy ilyesmit
2016. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullott a hajam, így én elmentem levágatni. Ott javasolta a fodrásznő, hogy legalább egy hónapig rendszeresen szedjek valamilyen multivitamint (én Centrum nőknek vitamint szedtem) és használjam a Gerovital hajhullás elleni sampont és szérumot. Ezek nekem tényleg hatottak. Szerencsére ami kihullott az most nő is vissza, így most az zavar, hogy van egy csomó rövid hajszálam ami mindig kilóg ha felkötöm a hajam :D
2016. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Bánfi hajsampont vettem, es naponta többször atfesultem az udvaron a hajam (így nem kellett összeszedni), nem vágattam le a hosszú hajam emiatt.
2016. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is csak a hajvágás segített
2016. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vaspótlást kaptam, megoldotta hamar.
2016. okt. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is csak a hajam jó rövidre vágása segített.
2016. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!