Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti adnátok valamilyen virág...

Ti adnátok valamilyen virág nevet a lányotoknak? A férjem mindneképp ilyen nevet szeretne a lányunknak. Az ő kedvencei a Nárcisz, Levendula, Hóvirág, Liliom. Nektek ezek hogy tetszenek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 11. 16:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
75%

Maximum a Violát vagy Rózsát. De ezek amiket felsoroltál nekem túl extrémek, nagyon nem tetszenek.


Bár én alapból nem adnék becenevet, állat vagy növénynevet és természeti jelenség nevet se.

2017. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a Boglárka, Hanga tetszik. A Rózsa és az Ibolya kicsit régies nekem. A Nárcisz, Levendula, Hóvirág nem jön be.
2017. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
46%
Kislányom Boglárka. Szerintünk gyönyörű magyar név. És passzol a vezetéknévhez is.
2017. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
50%
Férjed neveibe max akkor egyeznék bele, ha te választhatnál első nevet neki.
2017. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%

Asszem,hogy 7.-és 8.vagyok


Kamilla,Hortenzia,Margaréta,Jázmin ezek még tetszenek pl

2017. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%
*ja meg asszem,a Hajnalka is egy virág,szép név nagyon
2017. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%

Ikerlányaim Viola és Kamilla.

De az Írisz is tetszik. Amiket írtál azok közül a Nárcisz tetszik, de az sem az igazi.

2017. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
74%
Amiket a férjed szeretne, azokat nem adnám. De ami tetszik és adnám is az a Boglárka, Hanga, Viola, Kamilla.
2017. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
38%
Nekem Flórám van, ami máshogy virágnév, mint a tieid :) de simán adnék virágnevet. A Nárcisz és a Levendula nekem kifejezetten tetszik, a másik kettő nem annyira. És nekem bejön a Búzavirág és a Tűzvirág is, hagyományosabbakból a Viola, és ismertem egy Amarilliszt is egyszer. :)
2017. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
30%

Az általad leírtakból egyiket sem adnám. Imola: Nem adnám, ráadásul egy gaz neve, és eddig minden Imola ismerősöm az is volt.

Bodza: Nem adnám, nem tetszik.

Málna: Nem adnám, olyan, mint egy meseszereplő.


Viszont adnám: Virág, Jázmin, Viola (Violetta nem tetszik), Ibolya, Kamilla.


Most hírtelen ennyi jutott eszembe.

2017. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!