Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Suliskorú-lányos anyukák! Van...

Suliskorú-lányos anyukák! Van kedve a lányotoknak hagyományos (postai) úton levelezni?

Figyelt kérdés

10 éves lányom szívesen levelezne hasonló korúakkal - ha van kedve valakinek, cserélhetnénk címet. :)

De szívesen fogadok netes levelezőtárs-kereső tippeket, eddig nem leltem egyre sem.


2017. márc. 17. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Fészen esetleg, ha megosztod? Néha szoktak lenni ilyenek, hogy küldjetek képeslapot a rokonnak, mert gyűjti, és ilyenkor csomó ismeretlen is szokott. Itt is működhet, szerintem nem győzne a lánykád levelet írni. :)


Illetve, amikor én voltam kamasz, akkoriban még a net ellenére is működött az IM, Girl, Bravo-ban meg hasonló kamaszmagazinokban a levelezőoldal, nem tudom, ez van-e még vagy már ott is csak mail... boltban érdemes esetleg ezekbe belelapozni, mert akkor ott is lehet hirdetést feladni, ha még vannak. :)

2017. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
10 éves a lányom, megkérdezem! :)
2017. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Biztos lenne. De az is biztos,hogy nem így,egy itt jelentkező ki tudja kivel.
2017. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha biztonsági szempontok merülnek fel - bennem is természetesen - ismerkedjunk meg mi szülők mailben, vagy ha gondolod Fb-on. :)
2017. márc. 17. 13:15
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet 1#, anno en is ezekben az újságokban találtam levelezotarsat :) meg a Garfieldban. De manapság olyan ritka...

2# válaszoltam :)

2017. márc. 17. 13:16
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Rá fogok kérdezni a lányomnál (10 éves),ha szeretné, akkor priviben jelentkezem!
2017. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Jo otlet volna, de sajnos az en 11 eves lanyommal nem megoldhato :( Kulfoldon elunk, Angliaban, emiatt. Pedig a lanyom tisztan beszeli a magyart is, a nyelvvel nem lenne baj.
2017. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
#7 vagyok, viszont facebook-on ha a lanyod akar/tud, chatelhet az en lanyommal.
2017. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es, miért, külföldről ugyan miért ne lehetne levelet küldeni? Nekem 12-14 évesen egy csomó külföldi levelezőtársam volt, Angliából, Portugáliából, Görögországból, Kanadából, stb. Miért ne tudnának most is külföldről levelet küldeni egymásnak a gyerekek?
2017. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9-es ennek szemelyes oka van..

a netes levelezes is jo nekunk egyelore

2017. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!