Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves Babát bilire ültetni?

1 éves Babát bilire ültetni?

Figyelt kérdés
1 éves a Kislányom és arra gondoltam, hogy elkezdenem ráültetni a bilire, nem erőltetésből és nem is akarom, hogy játéknak gondolja, csak hogy szokja. Sok gyerek van körülöttem a családba, baráti körben. Legtöbbjük 3 éves kora körül lesz szobatiszta nagy szenvedések árán. Ezt megelőzve gondoltam, hogy elkezdeném már most, butaság szerintetek?

2017. nov. 13. 19:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%
De sok "okos" van itt. Az utolsó mindent teljesen jól írt, érthető és értelmes válasz. Ha utána olvas a kérdező és a sok pontozgató, akkor ugyanezt találja és lepontozzák 0-ra. :-D LOL
2017. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd, utolsó, már megszoktam, ha olyan választ adok, amit amúgy tudományos tények is alátámasztanak, de nem cseng össze az ezeréves berögződésekkel, akkor az én válaszom haszontalan, mert egyszerűbb pirosat nyomni, mint utánanézni a tényeknek.
2017. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
90%
Ha a teljes, onallo szobatisztasag a cel, akkor arra valoban csak kesobb kepesek. A visszatartas kepessege pelenkas gyermeknel is 1,5 eves kor korul kezd el kifejlodni, de az elengedest mar sokkal korabban tudjak szabalyozni. Sokunk tapasztalata mutatja azt, hogy mikor lekerul a babarol a pelenka, azonnal pisil, vagy kakil egyet egeszen pici korban, es sok baba nyugos attol, ha pelenkaba kell ezt megtennie. Vannak gyerekek, akik nem. Az EC-termeszetes csecsemohigienia facebook-csoportot dzivbol ajanlom, kerdezo. Ott sokan vagyunk, akiknek mas a tapasztalatunk a jelenlegi kivaros allasponttal szemben, igaz, hogy ebben csoportban nem is a szobatisztasag a lenyeg, hanem hogy a gyereknek megvan a lehetosege pelenkan kivul is uritenie, es igy nem azt szokja meg, hogy maga ala csinal, es a pisiben ul, jobban tisztaban lesz a testi folyamataival, es sokunk tapasztalata ezen kivul, hogy megkonnyiti a kakilast, es segit a hasfajason is. 1 eves korban elkezdeni persze mas, mint egeszen pici babakent, de ajanlom szeretettel ezt a csoportot.
2017. nov. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
50%
A mai "tudományos" fantasztikus orvoslás és evidence based 2 másodperc alatt mondja az ellenkezőjét saját magának..Úgyhogy esetleg mégis lehet valami az ezeréves dolgokban is. Mindhárom gyerekemnél kulcsfontosságú dolgokban mondtak teljesen különböző dolgokat a nagy tudósok és az őket vakon követő Mamik..Néha jobb a józan ész, mint az okoskodás emberek..
2017. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ, meg fogom fontolni amiket írtatok. Utolsó, hihetetlenül igazad van. Én is hallottam különböző dolgokról teljesen más véleményt és akkor most tudja, hogy melyiknek higyjen!
2017. nov. 15. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!