Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekeiteknek elkezdtetek...

Gyerekeiteknek elkezdtetek mat megvenni a karacsonyi ajandekokat?

Figyelt kérdés
2017. nov. 14. 14:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
Mi már megvettük, tudtuk, mit szeretne a lányunk, de sok helyen nem láttam készleten, így inkább megrendeltem most, nehogy kifutó legyen vagy ilyesmi. A család többi tagjának még kell vásárolni.
2017. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

Meg csak tervben vannak, de mar foglalkozom az otletekkel. Mindig decemberre kerul ra sor hogy megvegyem, es mindig meg is fogadom, hogy hamarabb meg fogom jovore venni, nem a tumultusban...aztan sosem sikerul. :-)

Ha tutira megvan amit szeretnel vedd meg!

2017. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
Igen, már megvettem, anyu ès apuèk is. Apróságot, könyveket biztosan fogok mèg venni mellè, de a fő ajándék megvan.
2017. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. En is mar elkezdtem a gyerekeknek vasarolgatni amiket tudtam hogy szeretnenek. Tavaly december elejen kezdtem el megvenni az ajandekokat es pikk-pakk elkapkodtak mindent es volt olyan amit nem lattam utana a polcokon mar igy pont lecsusztam rola. Ezert megfogadtam h iden november vege fele elkezdek vasarolgatni. 😊
2017. nov. 14. 16:23
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk már megvan 1 hónapja. Tudom korai, de így legalább nem kell kapkodni, nyugalomban telik a december. Lehet sétálgatni a vásárban, stb.
2017. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Gyerekek ajándéka már 2 hete megvan, a felnőtteké is félig. Ma vettem csomagolót, a héten be is csomagolok mindent. A mikulás csomagok is már készen vannak. :)
2017. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Egy ajándékon kívül( amit rendelek), minden megvan. Már csak csomagolni kell.
2017. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%
Igen, elkeztük. Van ami már itthon van, többet megrendeltem. (még születésnap és névnap is van karácsonyig, így készülni kell) Nagyjából megvan, miket kapnak. A felnőtteken még gondolkodni kell.
2017. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekeknek a fele mar megvan.volt amit messzirol rendeltunk november elejen.szerencsesen ideert.

Mi is tavaly megjartuk a halogatassal,vegul nem volt az a termek amit kineztunk.igy iden nem hagyom decemberre az biztos.meg rendelunk netrol ezt azt,van ami mar uton van.es van amit tescoban vettunk.

2017. nov. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ajándékok 80 %-a már meg van. Az egyik gyereknek azért vettük meg, mert olyat kért ami már csak egyetlen webáruházban volt kapható, igy gyorsan megvettem nehogy elfogyjon.

A másik gyereknek szintén hasonló okból: legot kért, néztem is a neten az árakat, állitottam be árfigyelőt várva h majd úgyis leárazzák, sok idő van még karácsonyig. Erre most hétvégén volt ugye a joy napok, ahol online kuponok is voltak, vasárnap estére a 3 legnagyobb webáruházban elfogyott az általam kiszemelet lego, és ráadásul azt irták h már nem is gyártják ezt a tipust. Ekkor megijedtem és gyorsan megrendeltem egy olyan webáruházból ahol még volt belőle készleten.

Szóval én azt mondom felesleges halogatni, a karácsony előtti nagy rohamig készlethiány lesz a népszerübb játékokból.

2017. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!