Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 24 hetesen görcsös fajdalom,...

24 hetesen görcsös fajdalom, keményedés, mit jelent?

Figyelt kérdés

Tegnap óta fáj a hasam,kémények egész álló nap,szurkál is. A baba mocorog rendszeresen.

Nagyon meg vagyok ijedve,most még nem kéne megszülessen,hétfőn töltöm a 25-ik hetet.

Egyébként párommal tegnap szexeltunk egy öt percet,mivel már hónapok óta nincs házas életünk

Mitől lehet ez? Magnéziumot is szedem 3x2 -őt és nem hat. Be kéne mennem meg nézetni?

Másnak is volt már ilyen?


2017. nov. 18. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, bementem a korhazba a dokim javaslatara, 3 napra bent tartottak megfigyelesre es magnezium infuziot kaptam + tudoerlelo szurit a babanak (29 hetesen). Akkori szobatarsaim szinten ezert fekudtek bent (25-26 hetesek).


Szoval ha nem hat a magnezium, irany a doki! Engem ezert fektettek be infuzios magneziumra hogy nehogy kinyiljon a mehszaj es beunduljon a szules, mert a sima Magnezium tabi nem enyhitette.

2017. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, be kéne menned megnézetni!
2017. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjetek be most azonnal. Ne húzzátok az időt.
2017. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Na azért nagy valószínűséggel nincs semmi baj, de természetesen menj be, biztos, ami biztos.
2017. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnézetném.
2017. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit mondtak a kórházban?
2017. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!