Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9. kerületi kisgyerekes...

9. kerületi kisgyerekes anyuka vagy?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kislányom. Szeretnék megismerkedni olyan anyukákkal, akiknek hasonló korú babájuk van és esetleg személyesen is tudnánk találkozni, beszélgetni, elmenni közösen sétálni.
2010. máj. 31. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!A IX.kerület melyik részén laksz?Én a VIII.kerületben lakom,a kisfiam 4 hónapos lesz.A Körút talán lehet egy közös pont.Itt a kerületben nem szívesen barátkozom...
2010. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valahogy megértem, laktam én is 8. ker-ben. Mester utcánál lakom. Nem tudom te mennyire vagy messze, mennyire ismered a környéket?
2010. jún. 6. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:
A Kálvária utcában lakom,ami a Körúttól 3 megállóra van (9-es busz).Szóval szerintem a Körút a "közös pont".Mikor szoktál sétálni a babáddal,és merre?Nálunk eddig nagyon macerás volt a helyzet,mert a babámmal együtt több,mint 24 kg a babakocsi,és nem bírtam levinni az emeletről.De edzettem rá (SZÓ SZERINT!!),így most már kínok árán,de le tudom vinni a bébit...☺ Eddig mindig meg kellett várnunk,amíg apukám hazaér a munkából,hogy levigye a babakocsit,én még összecsukva sem bírtam levinni ☺
2010. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amióta bejött ez a meleg, kora reggel szoktunk menni sétálni. 7 óra körül. Ismerem a környéket, Csobác utcában laktunk, mielőtt ideköltözünk. Nem kell buszoznod. Gyalog max. 10 percre vagy tölem. Bár én pont az ellenkező irányba szoktam indulni, de majd most változtatunk. Ha lejössz az Dugonicson az Illésre, majd a Korányi Sándorra, onnan pár perc az Üllői. Ott bejössz a Lenhossékon és ott van a Kerekerdő park . Nagyon tuti hely, ott talizhatnánk, ha neked is jó. Írok egy e-mailcímet inkább ott beszéljük meg mikor talizunk. Várom a leveled: k.moncsa@freemail.hu
2010. jún. 9. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!