Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden kisbabás/kisgyerekes...

Minden kisbabás/kisgyerekes anyuka -aki még otthon van a kicsivel- fölkel hajnalban, amikor a férje dolgozni megy? Kell készíteni, indítani? Utána tudsz még aludni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
dehogy kellek. össze tud készülődni egyedül is. Hisz már elmúlt 30 éves!
2011. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
én nem kelek fel, sőt ez az egy amit nem is csinálok meg neki, mármint ha hazajön nem teszem elé az ebédet. Negatív tapasztalatból ehhez nem szoktatom hozzá. Amúgy mindent megcsinálok, főzök, mosogatok, sőt van, hogy mondom neki, hogy hagyja nyugodtan, majd elpakolok utána az asztalról, de magát szolgálja ki.
2011. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
68%

èn sem kelek fel. mikor elkészül akkor bejön ad puszit és megy, habár ekkor már a lányom is keleget (7óra)

de soha nem kelek fel hogy kiszolgáljam.

el sem tudom képzelni minek kelsz fel, mit készítesz neki.

gondolom a kukacáról a pisilés után letudja egyedül is verni a pisit, majd a fogát is képes megkefélni és képes egy kávét és egy vajas kenyeret csinálni, ha esetleg visz szendót akkor azt is eltudja magának pakolni.


én sem ebédezek vagy vacsizok neki. eszik a munkahelyén, ha haza jön csak együtt hideget eszünk.

2011. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Amikor húzósabb éjszakám van a kicsivel, olyankor bizony én nem kelek fel reggel. Indulás előtt odajön a férjem, puszi-szeretlek, és megy. Sőt sokszor előfordul, hogy előző este mondom a férjemnek reggel 6-kor ébresszen fel, amikor ő is ébred, de nem ébreszt fel, mert tudja, hogy ha nyugis éjszakánk volt, akkor magamtól is felébredek a járkálására, ha pedig nem ébredek az azért van, mert éjszakáztam. Tehát abszolút megért, és nagy fiú már, el tud egyedül is készülni. Hozzáteszem ő nem szokott reggelizni, mindig azt mondja, hogy ő 10 óráig nem szokott éhes lenni.
2011. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%
5.50-kor kel a párom, és hülye lennék olyan korán felkelni, ha fél 8-ig simán alszok, amíg a gyerek fel nem ébred. :) Önálló, felnőtt ember, sőt, igyekszik csöndben összekészülni, hogy minket ne keltsen fel. Nem visz magával reggelit, és a fürdéshez-borotválkozáshoz én igazán nem kellek.
2011. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
82%

6-kor ébred a férjem, fél 7 körül szokott elmenni itthonról. Addig nem kelek fel, önellátó. A kajáját előző este szoktam vagy szokta eltenni.

Aztán bejön, elköszön, és én akkor szoktam felkelni. Addig csak feleslegesen kerülgetnénk egymást a fürdőben.

7 körül ébred a kislányunk, addigra össze is szedem magam.

2011. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy kelek fel!

Amúgy is 3-6 között szokot ekl, ettól fuügg, hova megy.

Már nem gyrek, szépen tud magának kávét főzni(1 gomb megnyomása az automata kávéfőzőn, , ruhát is ki tud venni magának.

Kaját vagy csinálok előző este, vagy nem,attól függ eszembe jut e.

De már ne csecsemő,tud magának venni akármit, ha éhes.

2011. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Korán kelők vagyunk. Általában(90%)felkelek akkor amikor Ő is kel(5.30)A kávét mindig Ő készíti, ágyba hozza cserébe kivasalom az ingét(ha kell)és összekészítem az ebédjét. Ilyenkor megszoktuk beszélni a napi dolgokat, 6.30-kor megy a fiúnk akkor kell, így egymást váltják:-)
2011. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%

én sem kelek. még ha elutazunk ismagának pakol el mindent.

minden reggel magának teszi el a kaját amit előző nap megfőzök. Reggel, mint a legtöbb felnőtt ÖNÁLLÓ férfi (bocsi) elrendezi magát, és még azt is megteszi h tápot csinál a babónak, ha kell, bár legtöbbször csak meg kell melegíteni és behozza. :)

Sőt volt idő mikor (veszélyeztetett terhes voltqam semmit sem csinálhattam) megtanult mosni, vasalni :) szóval ha véletlen elfelejtem kivasalni az ingét akkor nem esik kétségbe előveszi a vasalódeszkát s gyors kivasalja :)

2011. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
86%
én sajnos még arra sem ébredek meg, mikor kikel mellőlem. 9 órakor kelek a kicsivel, akkor látom csak a konyhai maradékból, hogy mit reggelizett. Igazából nagyon szeretnék koránkelő lenni, de nagy az alvásigényem, rosszul vagyok, ha hamarabb kelek, mint ahogy bírok.
2011. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!