Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintem a nagy-bevásárló...

Szerintem a nagy-bevásárló áruházakba kéne csinálni külön kasszát a kisgyerekes családok számára, szerintetek?

Figyelt kérdés
Sokan vagyunk akik nem tudjuk kire bízni a gyereket és így vinni kell őt is a havi nagy vásárlásra. Főleg így ünnepekkor rengetegen vannak mindig. Én úgy gondolom, hogy egy külön kassza jó dolog lenne, ahova csak az olyan vásárlók állhatnának be akikkel pici baba is van vagy épp állapotos nő akin látszik is azért a terhesség
2011. nov. 6. 15:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
És ennek mi értelme lenne, úgy mégis? Szerinted nem lenne ugyanolyan hosszú sor?
2011. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Én sem értem mi értelme van.
2011. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Én leginkább vicces ötletnek tartom:)) Azért lenne jó mert legalább talán toleránsabbak lennénk egymással hiszen mindenki ugyanúgy "szív" az örjöngő síró vagy egyszerűen csak türelmetlen kölökkel:)

És biztosan nem állna mögénk (elénk) olyan aki már régesrég elfelejtette milyen is egy gyerek vagy sose volt neki, és feddő pillantásokkal méltat minden kisgyerekes családot mert :"bezzeg én már megneveltem volna a büdös kölköt ha így ordít/toporzékol/sír" stb..és MILYEN szülő az ilyen:)))

Elnézést, de 3 kiskorúm van, segítségünk meg semmi így mi is mindhárommal járunk bevásárolni és akármennyire is igyekszem valamelyiknél biztos szakad a cérna a vásárlás végére, főképp most hogy minden áruházban az arcunkba vannak tolva a csillivilli játékok, pónilovak, babák, autók stb.

2011. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Bocs nem fejeztem be a mondatot szóval bocsi a hangnemért de mostanában sokalltam be a sok "jószándékú" embertől :))
2011. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

miért lenne ugyan olyan hosszú? hisz oda csak azok mehetnének akik babával vannak

azt pedig kétlem, hogy olyan rengeteg babás legyen ott egyszerre, hogy a sor hosszú legyen

2011. nov. 6. 15:55
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Az Auchanban van ilyen kassza a kismamáknak. Bár, szerintem én voltam az egyetlen, aki észrevette... :)

Sokan diszkriminációként élnék meg, ha éppen üres az a kassza, akkor miért ne állhatna be fizetni az, akinek nincs gyereke. Vagy pont fordítva, felháborodottan zavarna át oda, ha máshová állsz be.

Mi is mindig a kicsivel megyünk bevásárolni, úgy időzítünk, hogy evés után induljunk, akkor elbóbiskol a kocsiban az úton, a boltban pedig nézelődik. Mindig viszek magammal teát, plusz tápszert, játékot, soha nem volt problémánk eddig. Igaz, mi igyekszünk gyorsan végezni, nálunk ez a házimunka része, nem pedig a havonta esedékes családi program.

2011. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Még egy kisebbe sem ártana! De amúgy elég lenne az is,ha az emberek kicsit előzékenyebbek lennének! - nem azt mondom,hogy kisgyerekesként engedjenek előre,de amikor ordít a kicsid és úgy mész egyenesen a kassza irányába,akkor nem kellene bájvigyorral beelőzni,utána meg megjegyzéseket tennie előtted a sorba,hogy "jaj,nézd milyen aranyos,és milyen hangja van! Nem éhes?"


Üdv:3gyermekes- ebből egy 8 hetes

2011. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is van a Reálban, igaz, nem kisgyerekeseknek, hanem terheseknek ill. olyanoknak, aki max. 10 terméket vásároltak. De vannak olyan bunkók, akik teli szekérrel beállnak, és még csak nem is terhesek. Ilyenkor jó, ha beszól a kasszásnő, volt már rá példa, hogy kiállította a sorból az ilyeneket.
2011. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó lenne. Ma pl a tescoban kiküldtek minket a autókasszából mert vettem egy füzetet/akivel voltunk 10dolgot kb/ de kocsival voltunk... (Táska és kabát volt benne. Rajtam lányunk MT-ban. aPUKA HOZOTT kosarat,kivitte a kocsit:D én meg kifizettem a 30ft-t,ismerős meg a többit bepakolta a kosarába...(S egyébként kérdező,mi számitana kis gyereknek?) Lányom másfél éves mult,de szopizik,s elég gyakran kéri;de csak 9hósnak néz ki.(9kiló sincs,de 80 cm.)Ja és nekem a terhesség végén se látszott h terhes vagyok,hazaküldtek h ezek csak josló fájások... 5óra mulva kezemben volt a baba:D:D
2011. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

én úgy gondolnám h kb. 3 éves korig, az úgyis kitolódik 4re mert sokan csalnának mint a strandokon


azért azt csak látni ha valaki terhes,

de velem volt olyan, hogy utolsó hónapban mentem vásárolni a gyereknek még pár dolgot és a kasszánál iszonyat nagy sor állt, hirtelen rosszul lettem már a földön fetrengtem erre semmi segítség hanem inkább kikerültek és fizettek

2011. nov. 6. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!