Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az elmaradt menstruáció...

Az elmaradt menstruáció napján/másnapján neked volt tüneted?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie, de semmi jele nem volt. Aztán most reggel arra keltem, hogy majd' szétdurrannak a melleim, illetve erős hányingerem van. Pedig örültem volna, ha ma végre nem kelek, ugyanis az elmúlt éjszakákon megébredtem 1-2 körül, aztán csak forgolódtam.

Mivel megszakítást alkalmazunk, van esély a babára, bár másfél év alatt még nem volt vele baki. :-)


Neked mikor jelentkeztek az első tünetek?


2017. nov. 19. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Nekem,ha jól emlékszem úgy volt, hogy mielőtt megjött volna, már éreztem picit szurkálást, de az is másmilyen volt,mint a megszokott. Aztán 4nappal a mensi előtt teszteltem halvány pozitívat. Na és aztán nem jött meg. Hát... A szurkálás gyengült, elmúlt, visszajött, elmúlt. A mellem a mensi előtti 1-2 napban kezdett el picit érzékeny lenni. Mostanra majd' szétdurran :)

6 hetes kismama vagyok ma és nagyon boldogok vagyunk a Férjemmel :)

2017. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 nappal várt előtt lett nagyon halvány pozitív tesztem, amit azért csináltam, mert brutál álmosság tört rám előző naptól kezdve. Az aluszékonyság az első trimesztert végig kísérte, amellett csak enyhe görcsöket és mellérzékenységet tapasztaltam, de az önmagában nem lett volna gyanús.
2017. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Álmosság, émelygés, fájó mellek.
2017. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemvárt mensi napján többször erős hányingerem lett egyes ételek illatától/szagától.

Előtte 2-3 nappal mindjárt megjön érzés, ami mensi előtt nekem sosem volt.

2017. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!