Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menstruáció + terhesség?...

Menstruáció + terhesség? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Szeptember 10-e körül volt ovulációm elvileg, de akkor nem éreztem testi tüneteket mint máskor, csak 14-15-én szóval szerintem ténylegesen akkor volt ovu és együtt is voltunk ekkor is és 10-én is.

17-től egy hétig majdnem minden nap görcsöltem, nem folyamatosan hanem minden nap egy kicsit vegyes erősséggel.

22-én kellett volna megjönnie de nem jött.

26-án eléggé hányingerem volt ami menstruáció előtt sose szokott lenni

Végül 27-én reggel megjött. 3 napig tartott, illetve barnázok még most is egy picit de ez semmi szinte. Átlag 6 napig szokott tartani és most késett 4-5 napot. Így 30-31 nap helyett 35 napos lett s ciklusom.

A vér színe az elejétől fogva kissé világosabb volt és az állaga talán hígabb mint máskor. Kevesebb is volt valamivel.

Tesztet nem csináltam mert hétvégén akartam csak ugye közben megjött. Most nem tudom mit csináljak. Egy csomó negativ teszten vagyok túl és most nem tudom van-e esély arra, hogy pozitív legyen...


2017. okt. 1. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom, szerintem ez a menstruációd volt, de ha gondolod, menj el dokihoz.
2017. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 22-én kellett volna megjönnie, akkor nagyjából előtte 8-án volt körülbelül az ovulációd. De mivel 27-én jött meg így 13-a körül volt. Szerintem is a menstruációd jött meg, lehet, hogy már pszichésen is kevesebb:(.
2017. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!