Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Holnap megyek a terhes ambulan...

Holnap megyek a terhes ambulanciára, ha nem lesz gond kiengednek?

Figyelt kérdés

Napok óta fáj a hasam,végülis nem fáj csak kellemetlen érzés ha bekeményedik

És ma ilyen víz szerű folyásom van,félek hogy magzatvíz.

Ha nem találnak semmit,akkor nem tartanak bent? ( Ha külső méhszáj pl. Nyitva van)


2017. nov. 20. 17:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha szükséges bent maradok,25 hetes km
2017. nov. 20. 17:10
 2/3 anonim ***** válasza:

En befekudtem, azt mondtak en dontsek de javasoljak a 3 napos megfigyelest. Maradtam, tuti ami tuti alapon.

(derekfajassal es haskemenyedessel mentem be es nalam sem lattak semmit de azt mondtak attol meg lehet fenyegeto koraszules, szoval biztos helyen akartam lenni! Kaptam magnezium infuziot es tudoerlelot a babanak)

2017. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha magzatvíz szivárgásra gyanakszol, akkor lehet jobb lenne ma bemenned a sürgősségire. Főleg, hogy napok óta fáj a hasad is.

Ne legyen semmi gond veletek, de a panaszaid alapján akár komoly probléma is lehet.

2017. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!