Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aggódnom keplene a has mérete...

Aggódnom keplene a has mérete moatt?

Figyelt kérdés
21 hetes terhes vahyük. 3.babámmal. 69kilóval kezdtem a terhességem de müntha kissebb lenne most ahasam münt az epőző kettővelennyi idősen.lányomat 74 kilóval kezdtem, 27 kiló jött rám, fiamnál 84 el és 17 kiló jött rám. Lehet hogyaz akkori hízás is voltaz ok, hogy nagyobb voltahasam? Most kb plusz 4 kilónáp járok. Uh-n mündent rendben találtak.
2017. nov. 22. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha uh-n nincs semmi baj a babával, akkor ne aggódj. Nem a has mérete határozza meg, hogy milyen állapotban van a baba.
2017. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minek kellene 20-30 kilót hízni egy terhesség alatt????


Ha az orvos szerint a gyerek normálisan fejlödik, akkor az sem gond, ha az anya súlya csökken!

2017. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó. Senki nem mondta hogy annyit kell hízni.
2017. nov. 22. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, a hasméret semmit nem számít, nem is értem a védőnők miért méregetik.
2017. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapból rajtad is kevesebb van 5, illetve 15 kilóval az előző terhességekhez képest, tehát a hasad a babát leszámítva is kisebb, mint akkor. Ez lehet a titok nyitja, kisebb zsírréteggel kisebb a has is.
2017. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!