Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alabbi...

Mit gondoltok az alabbi nevekrol? Milyen ember jut eszetekbe rola?

Figyelt kérdés

Az alabbi formaban es irasmoddal erdekel, mashogy nem (szoval legyszi ne irjatok, hogy ,,igy nem, de ugy igen, hogy...”), szoval az alabbi modon irt nevekrol mit gondoltok?


Nola

Lina

Antea

Davina

Éda

Era

Miléna

Klea

Kora

Nina

Rea

Via

Zora


A vezeteknev Haumann.


2017. nov. 25. 18:52
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ha csak ezekbol lehetne valasztani, melyik(ek)et valasztanatok? Egy keresztnevet szeretnenk csak.
2017. nov. 25. 18:53
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Őszintén? "Tucat" ember jut eszembe ezekről a nevekről... Semmi egyediség. Az a baj a mai szülőkkel, hogy a többség annyira szeretne egyedi/ritka/különleges nevet adni a gyereknek, hogy már majdnem minden kisgyereknek hasonló "egyedi" neve van. Ha csak ezekből választhat ék, akkor a Ninát(kedves nő jut eszembe), vagy a Zorát(erről hivatalossabb, magas beosztású nő jut eszembe) adnám.
2017. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Egyik sem tetszik. Ha csak ezek lennének, akkor Zora.
2017. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%

Ebből ami tetszik: Éda (vagy inkább Édua).


Lina jó, de ez inkább becenév, becenevet pedig soha nem adnék.


A többi borzalmas. Ráadásul N-nel kezdődő vezetéknevet nem adnék a halmozódás miatt. Pl. Haumann Nóra.

2017. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Lina, Zora tetszik. De a vezetéknév miatt egyiket sem ajánlaná. Bemutatkozásnál nagyon tagoltan kell majd mondania, hogy ne kérdezzenek vissza: "tessék"?
2017. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Miléna tetszik, ezt adnám.
2017. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Davina tetszik, igazán különleges, elegáns.


Az Éda is tetszik, de olyan sután van befejezve azzal a Da val a végén. Még annál is rövidebbnek tűnik, mint amilyen.


A Lina, Era, Klea, Nina nagyon olcsónak és közönségesnek hatnak, az Era mellé erőszakos természetet képzelek.


A Nola szerintem inkább férfinév, vagy annak kellene lennie.


Az Antea úgy hangzik, mint valami scifi vagy fabtasy kitalált világ neve.


A Miléna giccses és erőtlen. Nem szeretem az ilyen simulékony, lágy neveket.


A Korát azért nem adnám többek között, mert zavaró lehet beszélgetésnél, ha a korát kérdezik..


A Rea és a Via nehezen ejthető a vezetéknévvel, pedig a Rea nem rossz név, a Zorát viszont szeretem, de nem az igazi a vezetéknévvel.


Én a Davinát adnám, és kicsit nyújtva ejteném azt az í betűt benne.


Akár luxusmárka is lehetne, annyira egyedien különleges a hangzása.


Sorrendben:Davina, Éda, Zora

2017. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
Hát én is csak a Zorát adnám. Antea, Davina, Era, Klea, Rea, Via neveket nem is hallottam még.
2017. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Tetszik: Nina, Lina kedves, bájos nőnek/kislánynak tudom elképzelni

Vállalható, de nem tetszik: Éda, Zora Ezekről a nevekről komoly, megfontolt egyéniség jut az eszembe.

A többit elképzelhetetlennek tartom egy embernek.

Az általad felsoroltakból csak a Ninát adnám, de Antóniaként.

2017. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
49%
Ezekből egyedül a Miléna amitől nem fogom a fejem. Gondoljatok arra is hogy szerencsétlen gyereknek az általatok választott névvel kell élnie
2017. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!