Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerektartás önkéntes utalássa...

Gyerektartás önkéntes utalással vagy munkáltatói letiltással?

Figyelt kérdés

Hogy van nálatok?

Hogy szokták?

Elvileg az apa megbízható nálunk, de ugye ki tudja válás után milyen lesz.

Nem akar munkáltatói letiltást mert szégyelli. De ha önként meg nem utal, akkor újra pereskedhetek a letiltásért.


2017. nov. 26. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg h maga utal.aztán az első csuszasnal szólítsd fel,ha nincs eredmény akkor mehet a tiltás.
2017. nov. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Külföldön élek oda vele, de a rendszer itt is így van. Az exem nagyon sokat keres, és azt hitte hogy kb. majd 2 %-ot fizet, de azt is úgy, hogy minden hónap elején kérni kell. Hát meguntam, ezért letiltással megy.
2017. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi” az oda vele „nem tudom hogy került oda :)
2017. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha normális az apuka, én is belemennék, hogy önként utaljon. De ha csúszik, könyörögni kell, akkor mehet a fizuból egyből.Ugyanakkor megértem, hogy szégyellné, így adnék egy esélyt a dolognak
2017. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére ez se úgy megy,hogy kérésre azonnal benyomják, legalábbis nemcsak az egyik fél kérésére.


Tesom exe is próbálta,kb egy év után, mert úgy egyeztek meg eredetileg,hogy minden ho 5-ig utal.csak persze a csajnak már 1-jén sem volt pénze, volt,hogy rám irt fizessem ki én.


Na mindegy a biroság megállapitotta,hogy minden ho 5. Napáig utalva volt. Kérés elutasitva, tesom ajánlotta,hogy csoprtos beszedesit állit be 4.-re...

2017. nov. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!