Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerektartás letiltatása?

Gyerektartás letiltatása?

Figyelt kérdés
Hogy működik a gyerektartás letiltatása? Bírósági papírom van róla, hogy havi 30 ezret fizet kézbe minden hónap 15. napjáig. Ez rendeszeresen több felszólításra történik csak meg. Unom, hogy könyörögnöm kell a pénemért. Ebben a hónapban már 2 x szóltam és mindig csak majd... Munkahelye van. Hová kell mennem? Ügyvéd kell hozzá? Előre is köszönöm!

#gyerektartás #leiltatás
2017. okt. 24. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Az nem a te pénzed, hanem a gyereké maximum. Ismerősöm ügyvédet bízott meg, aki segített neki, bíróságra mentek. Apuci külföldre szökött, az ismerősöm feladta a dolgot és nem követelőzik. Évek óta nem tudja hol van az exe.

Ha ügyvédet nem akarsz, bemész bírósági panasznapra, ahol előadod a problémádat és ingyenesen segítenek, hogy milyen papírt kell kitölteni és hová kell beadni.

2017. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megoldottam, és végrejajtó küldi ki a céghez a letiláshoz a papírt! Azért arról nyitnék vitát, hogy kinek a pénze! Csak egy dolgot említenék: a gyermektartás a gyermekem szükségleteihez való hozzájárulás, ami a negyed részét sem fedezi (zeneiskola, tánc, szakkör, magán angol, magán napközi, ruha, cipő...), amit szerencsére egyedül is megoldok, viszont ezt az összeget én megelőlegeztem "apukának" tehát az én pénzem! Ami jár, az jár! ;)
2017. okt. 26. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod:)
2017. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!