Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol vásároltok 6-7 éves...

Hol vásároltok 6-7 éves kisfiú gyereketeknek NORMÁLIS kinézetű ruhákat?

Figyelt kérdés
Nem idétlen harcos és erőszakot ábrázoló ruhákra gondolok! Egy rendes boltot keresek, kifogytam az ötletekből, lányoknak még akad kedves vagy szép, pillangós, virágos, akár egyszínű, de fiúruha...!
2010. jún. 1. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
H&M SorelleRamonda K&Ö
2010. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
H&M, C&A gyerekosztlyán nézzél körbe. Mit takar nálad az "erőszakot ábrázoló és idétlen harcos"?
2010. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sajnos nem nagyon tudok ilyet én sem. Próbálkozz Angol ruha boltban. ( anyukám onnan hoz jó cuccokat)

Elegem van nekem is abból,ohgy egy fiúnak csak pókemerese, vagy batnamos ruhák léteznek semmi normálisat nem lehet kapni, Jah és még ott vannak ak különböző Manga film hősök is. Utálom miért nincs egyszerű autós, markolós vagy egy színű?

2010. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Takko, H&M, C@A, turi
2010. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is egyszerű dolgokra vágyom - sőt igazából a gyerkőc, de a szívem mélyén örülök neki: egy állatra, markolóra vagy valami normális mintájú pólóra, nadrágra. Föl sem veszi ezeket a mai divat diktálta mintájú, szörnyű meséket ábrázoló ruhákat.


Köszi az ötleteket, ha van még, jöhet :)

2010. jún. 1. 22:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Takko, C&A, Vögele
2010. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nextdirect.com


www.next.co.uk


én innen szoktam rendelni, 32-38.000 ft közt itthon van szállitással egy egy szezonális szállitmány

2010. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó,mi van benne ebben a 32-38 ezer forintban? Mennyi ruha? + a szállítás is?
2010. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

hát egy heti váltás...

5 nadrág, 5 póló, 2-3 ing

5 pulcsi

zokni,gatya és a szállitás

2010. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyanezt pl. a teszveszen töredékéért megkapod.

Irigyellek, hogy ennyit ki tudsz adni érte.

2010. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!