Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az igaz szerintetek, hogy a...

Az igaz szerintetek, hogy a kisfiúk az anyjukkal jönnek ki jobban, a kislányok meg az apjukkal?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem törvényszerű. A nagy fiam 4 éves, az apja a mindenható, apa így-úgy. A kicsi meg még csak 6 hetes, később kiderül, de most úgy tűnik hogy anyásabb lesz. A nagy ilyen pici korban is az apjához húzott jobban.
2017. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem feltétlen, max annyi az általánosítás hogy az apjuk a lányukkal engedékenyebbek mint a fiaikkal, ez nálunk is így volt a családba, 2 tesóm sokkal keményebb nevelést kapott édesapámtól, míg engem a tenyerén hordozott (a mai napig.).

Most van egy fiam, aki ha hétköznap van full anyás, na de ha eljön a hétvége és apa itthon van.. szinte le vagyok tojva, mindent apával akar csinálni, apa,apa,apa.. De apjának tényleg szeme fénye hiába fiú, nagyon engedékeny és mókáznak egész nap.

Szóval nevelés kérdése.

2017. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Hat nalunk ugy van, szerintem van benne valami h a fiuk anyas a lanyok meg apasak.
2017. dec. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Nekem egy 2,5 éves lányom van, ő egyértelműen full anyás. Sokat van az apjával, nagyon szereti, de ha mindketten jelen vagyunk, engem kér az altatáshoz, evéshez stb.

Mi ketten voltunk lányok a húgommal, én apás voltam, ő anyás.

2017. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Ez szerintem nagyon valtozo es nem kis mertekben fugg attol is, hogy milyen az az apa.... En es a noverem sosem voltunk apasak, legalabbis amiota vannak emlekeim. Nem reszleteznem hogy miert de lenyeg hogy nem az az igazi apanak valo apank van.

Nekem van egy lanyom es egy fiam. Ok kb mindketten ugyanugy szivesen vannak velem is mint az apjukkal. A fiam alapbol bujos termeszetu, mindkettonkhoz elegge ragaszkodik.

2017. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Tok jo amugy hogy barmilyen valaszt adunk, mindegyik jol le van pontozva 😂
2017. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Van, akinél így van de nem mindenkinél, szóval nem releváns.
2017. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
25%
A gyermeklélektan tapasztalata szerint a kicsi lányok általában "apásak", de ez valóban nem minden esetben áll fenn. Attól is függ, hogy a családon belül a szülők közt milyen a kapcsolat. Bakfis korban viszont már nagyon az anyáéhoz kötődnek a lányok, mert hiszen velük lehet megbeszélni a 'női dolgokat".De ehhez az is szükséges, hogy az amya-lánya közt bensőséges kapcsolat alakuljon ki. BQ
2017. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Általánosságban szerintem nem.


Kérdés mit értesz az alatt, hogy "jól kijönnek egymással"?


Megértik egymást? Meg tudják beszélni a dolgokat? Kihez ragaszkodnak jobban? Hány éves a gyerek? Melyik szülö tölt több idöt a gyerekkel? Ki nem hülyiti meg idiota elvárásokkal és következetlenséggel? Mennyire engedékeny a szülö? Mennyire él ezzel vissza a gyerek? Ez mennyire tudatos? Stb...


Én sem értem mirefel lettek lepontozva az elöttem válaszolók.

Vagy hány troll ment itt végig.

Tölem mentek a zöld pacsik.

2017. dec. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%
Bazki, ezt az oldalt a tinik uralják, és mégse emlékszik rá senki, hogy kisfiú létére az anyukájába volt szerelmes? Vagy, hogy a lányok az apukájuk iránt éreznek hasonlót? (Persze, ha nem vadbarom, szerethetetlen szülőkről beszélünk.)
2017. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!