Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az, hogy kettőve...

Mennyire igaz az, hogy kettővel könnyebb, mint eggyel?

Figyelt kérdés
Sokszor mondogatják ezt nekem, de elég szkeptikusan állok hozzá, nem tudom elképzelni, hogy könnyebb lesz majd 2 gyerekkel, mint eggyel...Majdnem 2 ev lesz a korkülönbség. Mik a tapasztalataitok?
2017. dec. 5. 14:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ebben egyetértünk 10-es, de nem ez volt a kérdés.

9.

2017. dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

azert konnyebb mert mar nem agyalsz es aggodsz annyit, es tudod hogy a nonstop szoptatas, a nemalvas, a miertnemeszik, miertilyetkakilt gondok csak atmenetiek. Persze minden gyerek mas, es a masodik se kevesbe fontos, de valahigy konnyebben veszi az ember az akadalyokat. en legalábbis sokat tanultam az elsovel, ami segitett a masodiknal.

szinten 2ev4ho a kulonbseg...

az eleje piszok gaz egyebkent amikor meg a nagy is kicsi, es szinte mindenben segiteni kell neki is es ugye a jatekot is igyenyli jogosan...

most mar (a kicsi is 2 eves) a vilag legjobb dolga, szuperul eljatszanak...

2019. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jesszusom, igy, hogy 1 eves elmult a kicsi is, legszivesebben pofancsapnam magam, amiert ilyen hulyeseget kerdeztem. Nem konnyebb. Baromira ezerszer nehezebb!
2019. ápr. 25. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!