Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy válasszunk így nevet?

Hogy válasszunk így nevet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nekem és a páromnak teljesen más stílusú nevek tetszenek mint nekem. Neki a nagyon különleges extravagáns nevek tetszenek mint pl a Dzsamilla és a Kventin nekem pedig inkább a magyar eredetű nevek mint pl a Réka és a Levente. Egyszerűen nem tudunk dűlőre jutni. Most azt találtuk ki hogy egy nevet ő választ egyet pedig én de szerintem nagyon bénán hangza pl a Réka Dzsamilla. Ikreink lesznek egy kisfiú és egy kislány. Szerintetek hogy tudnánk ezt jól megoldani? Illetve ha jut eszetekbe olyan név ami hagyományos de kicsit különlegesebb akkor örülök ha megírjátok.



2017. dec. 6. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Gerda, Teodóra, Édua, Jozefina, Emese, Etelka, Jusztina, Debóra, Ildikó, Karolina, Karina, Irma, Imola, Aliz, Aurélia, Johanna, Jolanda, Klaretta, Vanda, Odett, Odetta, Lívia, Natália, Titanilla, Anett, Otília, Auguszta, Trina, Iringó, Antónia, Gerbera, Gyöngyvér, Letícia, Aletta, Allegra, Robertína, Ariadné, Stella, Stefánia, Melánia, Ágota, Agáta, Agnéta, Agnetta, Angella, Angelina, Angelika, Adalberta, Berta, Rubina, Roberta, Leonóra, Leonetta, Kamilla, Ekaterina, Katerina


Erik, Flórián, Lehet, Ferdinánd Lőrinc, Zsigmond, Botond, Károly, Szabolcs, Gergely, Imre, Ferenc, Nándor, Zalán, Ákos, Miklós, Kolos, Edömér, Edmond, Edvin, László, Lázár, Tihamér, Tivadar, Patrik, Sámson, Dávid, Endre, Pál

2017. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Simon Gábor Megyer Zsanett Zsuzsanna Leila
2017. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Roland, Domonkos, Benedek, Bendegúz, Barna, Emil


Réka, Lilla, Csilla, Léda, Anikó, Bernadett, Magdolna, Rozália, Emőke, Éva, Erzsébet, Melinda, Róza,

2017. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak a 10 kedvencet írjátok ki egymásnak, hanem azokat is, amik a még "talán" vagy "nem is rossz" kategóriába tartoznának.
2017. dec. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szerintem Valami olyan nevet kéne keresni ami ritkább mint a többi, de nem túl különleges, de lehet hogy elkéstem a válasszal.


Ilyenekre gondoltam, bár ez magyarosított:

Agata


Ezek mmár nem:

Gerjén

Lara

Kevan

Ruben

Kevin

Derek

Denna

Stb...

2018. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!