Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom nem örül a babának?

Párom nem örül a babának?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok 11 hetes terhes,6. héten tudtam meg nagyon örültem neki többször megfordult a fejemben hogy nem bizros hogy lehet gyerekem késôbbiekben,17. hónapja hogy fel vagyok fázva voltam vele orvosnál 2-3 fajta gyógyszert kaptam azóta de nem hatott,a lényeg hogy 2. éve vagyok együtt a barátommal elmondtam neki,elôször rosszul volt aztán vagy 2 hétig hozzám se szólt csak gépezett,próbáltam neki elmagyarázni hogy nagyon örülnék neki ha dûlôre jutnánk,és hogy nem akarok egyedül dönteni mert ezt kettônknek kellene megbeszélni,utána ùgy viselkedett mint egy gyerek,egész álló nap csak kötekedett mindent a fejemhez vágott hogy ô már szeretkezni sem akar a baba miatt miért nem veszem észre,ô nem akar apuka lenni,nem akar ùgy járni mint haverjának az apja hogy nem fizette a gyerektartást és lecsukták,meg hogy én azon vagyok hogy mással nevelem majd fel ùgy is szétmegyünk stb.. leszidtam hogy nem azon kellene agyalnia hogy pl megszületik és lelép... az a része hogy mással akarom felnevelni meg nem tudom hogy juthatott az eszébe egyetlen egy általános sulis barátnômmel tartom csak a kapcsolatot tudja is hogy nem is beszélek mással (néha leellenôrzi) utána pár napra kórházba kerültem mert szeptember elején volt egy autóbalesetem és néha elôjôttek pánikrohamok, ahogy hazajöttem hozzám se szólt,már éppen aludtam volna amikor ledôlt mellém megsimogatta a hátam és megkérdezte hogy "bennem van-e még"... totálisan kiakadtam (ettôl függetlenül) nyugodt hangon mondtam hogy igen, és képzelje el hogy maradni is fog. Itt azt mondta hogy jólvan akkor csá. összeszedte a cuccait és elment.Reggel felhívtam anyukámat elmondtam neki a dolgokat mondtam hogy délután átmegyek hozzá.Beléptem az ajtón és ott beszélgettek, én is beszálltam.Végül sikerült a tudtára adnom hogy addig kerülgette a témát hogy eldöntöttem tutira marad itt rosszul lett,azután hazamentünk.Nem tudok rajta kiigazodni ma is hozzámvágta hogy ô tudja hogy csak azért akarom megtartani hogy neki rossz legyen mert ô a mártír.. meg hogy neki nincs választása belekényszerítem mindenbe,ô még nem élte ki magát (27.éves,nem tiltottam a haverjaitól se a bulizástól sem egyedül arra kértem meg hogy ne gépezzen reggeltôl estig)stb. néha meg azt mondja "örül neki" ùgy ha témába kerül akkor szívesebben néz a plafonra vagy a falra.Annyira érdekelne más mit csinálna ilyen helyzetben.
2017. dec. 8. 17:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
99%
Készülj föl arra, hogy egyedülálló anyuka leszel.
2017. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem tudsz rajta kiigazodni? Többször a tudtodra adta, hogy nem akarja ezt a gyereket, amióta tudomása van róla.
2017. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
52%

Kicsit kuszán írtad le, de nekem egy kérdésem lenne, ha nem akar gyereket, miért nem húzott gumit?


Hát nem tudom.. , lehet megijedt, nem érzi magát felkészültnek. Biztosítsd arról hogy jó apa éesz, dicsérd őt, aztán ha így se, akkor valószínű hogy ő nem akarja a kisbabát.:(

2017. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarja ez egyertelmu.

En 36 evesen jartam igy.

2017. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
99%

Hát nekem elég egyértelmű a válasz: nem, marhára nem örül a gyereknek. Nem tudom, te miért vagy bizonytalan, mikor minden egyes mondata és tette ezt árulja el.


Csak egy kérdésem lenne: Mégis mivel védekeztetek?

2017. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
99%

Párom nem örül a babának? Nem, egyáltalán nem örül neki.


Egyedülálló anyuka leszel, ráadásul baromira éretlen és ostoba vagy.

Többször elmondta, hogy mennyire nem akarja ezt az egészet. Ennek ellenére tényleg bele kényszerítetted.

Ez a pasi meg egy senkiházi, már most az a legnagyobb baja, hogy a gyerektartást nem akarja fizetni... Pfff. Szép.

2017. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
38%

Hű.. ez nem az én exem? Ugye nem G-vel kezdődik a keresztneve?


Ugyanezt csinálta, a gyerek születése óta nem tartja velünk a kapcsolatot.

2017. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
98%
A párod is gyerek még sajnos. Egész nap gépezik, meg csekkolja az üzeneteidet? Vagy sürgôsen szedje össze magát és vállalja a felelôsséget (amire kevés esélyt látok a leírtak alapján), vagy szétmentek. A gyereket sajnálom, mert nem egy érett, szeretô kapcsolatba születik.
2017. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
41%

" Nem tudom, te miért vagy bizonytalan, mikor minden egyes mondata és tette ezt árulja el. "


Mert nem akarja elhinni a gyermek leendő apukájának a válaszát, az egészhez való hozzáállását.


Kérdező: most 50 - 50 %, hogy egyedül fogsz maradni a gyermekeddel (még megtörténhet a csoda, hogy mégis elkezd neki örülni, de erre elég kicsi az esély), úgyhogy próbálj felkészülni rá mind anyagilag, mind lelkileg.


"6. héten tudtam meg nagyon örültem neki többször megfordult a fejemben hogy nem bizros hogy lehet gyerekem későbbiekben"


Ezt miért gondoltad így?

2017. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Nekem se világos, mi a kérdés, hiszen egyértelmű, hogy nem akar gyereket. Ha szerencséd van, akkor a szülés utani első pár hetet még veletek tölti, ha nincs, akkor még a terhesség alatt lelep
2017. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!