Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama a párom. A...

8 hetes kismama a párom. A szex árthat a babának? Milyen pózokat javasoltok amivel nem okozok kárt a babának? Lehet buta kérdés, de a méret számít ilyenkor?

Figyelt kérdés

Lombik kezelésen voltunk, elsőre sikerült de egy hetet barnázott és egyszer vérzett is de szerintem csak vizsgálat miatt.

A baba jól van :)


Szerintetek a szex ártalmas lehet?



2015. ápr. 10. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Barnázás-vérzés esetén el szokták tiltani a párokat a szextől... én azért rákérdeznék erre a dokinál.
2015. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nem számít a méret,ember nincs akinek akkora lenne,hogy elérje a babát :-) a hasára ne nehezedj,amúgy ilyenkor még jól lehet variálni. kutyapóz elég sokáig maradhat, lovagló amíg bírja,vége felé már az oldalt fekvő. a mellét ne tapizd csak ha akarja elég érzékenyek a terhesség alatt :-)
2015. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kloetta ***** válasza:
100%
Nálunk misszionárius, kutya és kiskanál volt főleg terhesség alatt. A következő vizsgálatig azért óvatosan és inkább kevesebbet, hogy tuti ne legyen emiatt semmi gond.
2015. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én attól félek, hogy az orgazmus vetélő hatással lehet rá.
2015. ápr. 10. 16:09
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
12 hetes korig amúgy sem ajànlott a szex. De főleg ha lombikkal sikerült megéri megtenni Érte h hanyagoljátok a szexet. Boldog babavárást nektek.
2015. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A dokit kérdezze meg, addig inkább ne szexeljetek. Ha vérzett, barnázott esélyesebb lehet a vetélés, óva szoktak inteni az orgazmustól. Ha a doki nem mondta, hogy nem lehet, akkor teljesen mindegy milyen pózban, ami csak jól esik, a méret pedig semmikor és semmilyen szempontból nem számít.
2015. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem számít a méret is.

Férjemnek pl. nagy farka van és vele néha fáj egy-egy együttlét főleg, ha bevadulunk.

Egy kisebb (12-14-16 centis) farok esetében annyira nem tudod megpiszkálni a méhszájat, persze ott is kell az óvatosság.

Ha meg vérzett is és lombikos, inkább várjatok legalább a 12. hétig, kérdezzétek meg az orvost is erről.

2015. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem igen árthat!

Nálam úgy volt annó,hogy spontán sikerült a baba.7 héten elkezdtem barnázni kaptam rá gyógyszert baba jól volt el is múlt a barnázás doki engedte a szexet de mi nem csináltuk majd 1 hét múlva újra barnáztam.Dokihoz visszamentem és már nem élt.Méretei alapján a 7 hetes barnázási vizsgálat után 3 nappal megállt a fejlődésben.

Mi hiába nem csináltuk akkor is elment.Szerintem Ti se csináljátok főleg,hogy lombikosok vagytok.


Viszont ez nem ide tartozik,de láttam az előző kérdésednél,hogy majd csak 12 héten kell mennetek uh-ra.Én egy kicsit sokkalom az időt így,hogy barnázott.Ha tehetitek akkor még előtte is menjetek el egy uh-ra.

2015. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Olvastam az előző kérdésed,meg azt is, hogy utrogestant használ a párod.amellett nem szabad szexelni.
2015. ápr. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

12 heti ultrhang utan fogunk lightosan szexelni. Nekem nem kicsi,es hat vadulni is szokta. Ezert nem tudom mit.lehet mit nem de majd csak raerzunk :)


A barnazas szombat delutan ota nem volt, es szerdan mentunk. Issza tehat eltelt par nap es Minden rendben volt, eros szivhang es majdnem ketto cm :)

Ettol fuggetlenul lehet elmegyunk 10 heten is ultrahangra hogy lassuk a kis manokat :)

2015. ápr. 11. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!