Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van az a pénz/beosztás,...

Van az a pénz/beosztás, amiért szülés után 1,5 héttel (nem elírás) visszamennél dolgozni?

Figyelt kérdés

Kolléganőnk megcsinálta...Nem igazán értem, legalább a 6 hét gyermekágyat várta volna ki. Nektek mi erről a véleményetek?


Üdv és köszi!


2010. jún. 2. 13:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Nincs. És nem is tudom elképzelni hogy hozta ezt össze. Hulla lennék a fáradtságtól, mégcsak munkának sem nevezném amit ilyen állapotban végezni tudnék. Nincs is értelme. Hacsak az nem, hogy ne lássa a gyerekét...
2010. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
23%

Bár nekem lenne ilyen állásom, meg itthon segítségem.

A gyerek egy jó nagymama vagy egy drága idegen nyelven beszélő dada mellett is remekül fejlődik.


Este meg látom a gyereket és hétvégéken is!


Neked meg savanyú a szőlő!

2010. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
17%

Biztos félt, hogy megfúrod, azért sietett vissza! Egyébként nem mindenki szeret otthon butulni és kiesni a munkából.


Ha itt irogatsz a háta mögött, te sem vagy valami jóindulatú.


Mellesleg a másik magánéletében csak a nők szeretnek vájkálni meg piszkálódni.

A férfiaknak fel sem tűnik, hogy a nő munkatársuk ilyen hamar munkába állt.

2010. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy barom, a gyerekek az anyjár van szüksége, anytejre, a nőnek meg pihenésre regenerálódásra.

nem váletlenül van a gyeremekágyas időszak.

Az ilyen ne szüljön.

Nem mennék vissza, 1 éves koráig semmiképpen.

Ha olyan jól keres, akkor miért nem gyűjtött előtte össze egy kis pénzt, ha ár ennyire a pénz dominál nála.

Szegény gyrek gonolom nem is ő fogja tulajdonképpen nevelni, hanem a bébiszitter.


utolsónak: nem savanyú, hanem anya vagyok

2010. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem az ilyen embereket , akkor minek szült , ha máris otthagyja a pár napos csecsemőjét. Gondolom véletlenül esett teherbe és már nem lehetett elvetetni. Sajnálom szegény gyereket.
2010. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem savanyú a szőlő egyáltalán. Vezető beosztásból jöttem el szülni, nem panaszkodhatom. Az első babámmal 1,5 év után mentem vissza, de a másodikkal ki szeretném élvezni a 3 évet. Tiszteletben tartom azt, ha valakinek más az elképzelése, csak érthetetlen számomra, hogy 1,5 hét után...A 6 hét gyerekágy nem véletlenül van megállapítva.

Ennyi.

2010. jún. 2. 13:18
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Természetesen szültem, csak gátmetszés volt, de másfél héttel szülés után még nem igazán voltam a toppon. Még kb 3 hét múlva is voltak néha görcseim (ahogy húzódott össze a méhem).

Nekem ez beteges munkamániás, nem is szereti igazán a gyerekét az ilyen. És ráadásul a saját maga egészségét is veszélyezteti.

2010. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Én egyetértek veled hogy nem százas a nő. Minek szül az ilyen gyereket?
2010. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%

A nők nagy része csak elkezd szoptatni, de zömében a végén a gyerekek tápszeren élnek.

Szerintem meg nem barom egyáltalán, akiről szó van! Amit csinált az csak Magyarországon furcsa!


Az anyatejtől még nem fog a gyerek jó ruhákba meg jó iskolákba járni. A szoptatást nem fogja senki megköszönni felnőttként, de a ráköltött pénzt azt igen.


Érdekes Svédországban fele arányban a férfiak is otthon maradnak, szóval ennyit az anyai szeretet fontosságáról.


Kíváncsi lennék az eddigi hozzászólókra milyen karrier vár, ha visszamennek szülés után. Nyomor a köbön, mi?


Én helyeslem, ha visszament, a kérdezővel viszont nem értek egyet, nem tudom, hogy mi köze van más magánéletéhez. Ettől még szeretheti a nő a gyerekét, esténként találkozik vele, gondozni meg bárki tudja, ha ért hozzá.

És mondom, bárcsak nekem lenne ilyen állásom, ahová ennyire kellenék.

Szép kis munkatárs a kérdező!

2010. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Szia!


Ez a válasz normális és elfogadható volt.

Köszönöm!

2010. jún. 2. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!