Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem szeretnének gyereket...

Akik nem szeretnének gyereket miért olvassák ebben a kategóriában a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Természetesen az egész napot is itt tölthetik, csak kíváncsi vagyok, hogy mi az oka.
2017. dec. 10. 18:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Mert esetleg van a családban kisgyerek, vagy valamelyik családtag gyermekvállalás előtt áll.

Esetleg saját gyereket nem tervez ugyan ( vagy tervezne, de nem lehet neki), viszont a munkája gyermekekkel kapcsolatos.

De lehet, hogy csak egyszerűen kíváncsi, vagy anyagot gyűjt egy regényhez, forgatókönyvhöz...

2017. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Önigazolàsért?
2017. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es. Amilyen megnyilvánulások érkeztek nemrég egy kérdésre is, nem hiszem, hogy ezeket a válaszolókat érdekelnék a rokon, vagy ismerős gyerekek. Azt meg csak remélni tudom, hogy nem gyerekekkel foglalkoznak.

Köszi 3-as. Így már világos. Ez nem jutott eszembe. Én mindig bemegyek abba a 2-3 témakörbe, ami érdekel, így még véletlenül sem látom azokat a kérdéseket, amik nem érintenek.

2017. dec. 10. 18:38
 4/22 anonim ***** válasza:
59%

Én is a főoldalt nézem, és néha látok érdekes kérdést. Bár mondjuk ötvenből egy olyan van ebben a kategóriában, amire rákattintok, szóval nem nagyon tévedek ide (ezt a kérdést is a főoldalon láttam).


Emellett elég jól emlékezem a gyerekkoromra (3-4 éves koromtól szinte folyamatosan), és hobbiból sokat olvasok pszichológiát, így talán pár tanácsot tudok adni.

2017. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Ezt már én is kérdeztem magamtól... (pont ez a kategória vagyok)

Nem tudom maga sem pontosan. Úgy két éve még akartam gyereket, akkor kezdtem el olvasgatni ezt a kategóriá. Az utóbbi időben úgy érzem, nem kell gyerek, de valahogy itt ragadtam. Csed/gyed kérdésekben sokszor 100%-os válaszokat adok (és nem értem, hogy hogy tudhatom jobban, mint az, aki már terhes), általában ezeket a kérdéseket olvasom. Meg talán még azért is olvasgatok itt, mert egyáltalán nem értek a gyerekekhez, sosem pelekáztam még se rokon, se barát gyerekét, azt se tudom, hogy hogyan kéne felvenni, és itt egy kicsit "tanulok" a gyerekekről. Például fogalmam sem volt korábban arról, hogy az ételeket fokozatosan kell bevezetni, és mivel a környezetemben vannak gyerekesek (32 éves vagyok, nem tini), jobban van "közös téma", pl megkérdezem, mindent eszik e már a gyerek. Szóval amolyan általános tájékozottség miatt.

De itt az oldalon nem szoktam osztani az észt gyereknevelésről olyanoknak, akiknek 3 is van, meg nem szólok bele olyanokba, amihez közöm nincs. Meg ki tudja, hátha egyszer mégiscsak lesz gyerekem...

2017. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
Titokban nagyon is szeretnenek.
2017. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2%
Mert még nincsen gyerekük, és unatkoznak...
2017. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem a legtöbb azért, amiért a 3-as, ez szokott sütni a válaszaikból.

De egyébként a legtöbb olyan típusú általában amint talál olyan pasit akivel végre komolyra fordulnak a dolgok, gyereket szül és tök babaimádó anya lesz :) Ismerek nem egy, nem kettő olyan nőt akik fúj-fúj gyerek típusú csajok voltak aztan 35 felé találtak valakit aki végre nem csa dugni akart hanem társat is, és egy éven belül mintaanyák lettek ezek a nők.

2017. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%

Sértő, arcoskodó válaszokat is látok olyanoktól, akik kijelentik, hogy nem akarnak gyereket, és egy olyan kérdés alá írják mindezt, ami pont a gyerekvállalással kapcsolatos. Pl.: ma is olvastam egy olyan kérdést, hogy hány gyereket szeretnél? Erre jött egy 30 (vagy 35, nem emlékszem pontosan) éves nő, és elkezdte írni, hogy ebbe az elzüllött világba ezért meg azért nem vállalna gyereket, amikor a kérdés nem is erről szólt.


Én nagyon szeretnék majd, ez az egyik oka, amiért gyakran olvasgatom a kérdésket meg a válaszokat. A másik meg az, hogy februárban csecsemő- és kisgyermeknevelő szakra fogok felvételizni, szóval minden fontos tanács, tapasztalat építő jellegű. Meg egyébként is, nagyon szeretek mindent, ami gyerekekkel kapcsolatos.


L/19

2017. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
#3-as sajnos nem tudja mennyi szeretetet, boldogságot tud adni egy gyerek. A rossz dolgok ehhez képest eltörpülnek.
2017. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!