Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 4 hónappal sárgás...

Szülés után 4 hónappal sárgás barnás folyás?

Figyelt kérdés

Már nem szoptatok 1 hónapja voltam is dokinál azt mondta semmi bajom. De engem azért aggasz.

Előző terhességemnél nem volt ilyen.


2017. dec. 11. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, bár nekem már amikor elmúlt szülés után a vérzésem már akkor jelentkezett. Azt mondta az orvosom, hogy van egy kis méhszájrepedésem (30 perc alatt tágultam ki 0-ról 5 ujjnyira) és az okozhatja a problémát. Semmit nem mutatott a kenet azért gondolta ezt. Lactofeel kúrát tartottam elég sokat és már nyoma sincs.
2017. dec. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi

Lactofeelt csinaltam 1 kurat de akkor csinalok tobbet :)

A rakszűrésem jó. És semmi elteres nincs uh is volt, de már nagyon zavar.

2017. dec. 12. 06:29
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi

Lactofeelt csinaltam 1 kurat de akkor csinalok tobbet :)

A rakszűrésem jó. És semmi elteres nincs uh is volt, de már nagyon zavar.


Az lemaradt hogy amióta az erős szülés utáni vèrzés elmúlt azóta tart màr. Sőt közben meg is jött de amikor elmúlt ez a folyás maradt.

2017. dec. 12. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!