Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állandó barnás folyás lehet a...

Állandó barnás folyás lehet a PCO miatt? Esetleg pajzsmirigy túlműködés miatt?

Figyelt kérdés

Hol erősebb, hol világosabb. Két hónapja van ez a gond velem. Rendesen látszik a tisztasági betéten. Van hogy cserélnem is kell. Tiszta napom nincs.

Vagy milyen hormonális problémára utalhat? Gyógynövényekkel lehet kezelni? Hasam nem fáj, nem viszketek. Voltam már hormonvérvételen, a doki szerint minden rendben (akkor volt már ilyen problémám, de nem ennyire mint most).


2012. máj. 30. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

PCOs vagyok és a pajzsmirigyemmel is van gond, de nekem ilyen problémám nincs és eddig nem is volt. Szerintem is valami hormonproblémára utal.

Nem vagy terhes véletlen? Mert nekem csak akkor volt ilyen gondom.

31hkm

2012. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

? hát... van még pár nap a nemvártig, de nem is normális a ciklusom. Lehet még egy hét.... Ciklusok kb 32-38 nap közöttiek.

MÁr nem tudom hova menjek. LÁtta már az eredményem nőgyógyász, endodoki, mégsem kaptam semmi gyógyszert. Talán még egy nőgyógyászt meg kellene látogatni..:(

2012. máj. 30. 20:54
 3/7 A kérdező kommentje:
vagyis másikat
2012. máj. 30. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez van, nekem ösztrogén túltengés okozza valószínűleg, vagyis a hormoneredményem ezt mutatja, dokihoz még nem mentem vissza, kíváncsi vagyok mit mond


a 3. és a 21. napon csináltak vérvételt?


engem már kivizsgáltak mindenhogy, szervi baj nincs, mert először arra gyanakodtak, hogy kismedencei gyulladás miatt ez a barna folyás a méhnyálkahártya leszakadozása, kaptam antibiotikumot, de a bajom továbbra is fennállt, majd két hónapig sárgatest hormont kellett szednem, de az sem segített, így küldtek a hormonvérvételre

2012. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát ez nem semmi......

ÁÁ nem úgy csinálták ahogy kellett volna, épp amikor ott voltam leküldtek a vérvételre (azt hiszem 8-ik napon volt), és ennyi volt a nagy hormonvérvétel.....:(

2012. máj. 31. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok

akkor szerintem mindenképpen menj dokihoz, és kérj beutalót a 3. és a 21. napra, mert a hormonvérvételnek csak így van értelme, legalábbis én úgy tudom

ha esetleg hétvégére esnek ezek a napok, akkor előtte vagy utána lévő munkanapon menj, +/- 1 nap nem nagyon számít, nekem a doki azt mondta

2012. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
PCO-s ugyan nem vagyok, legalábbis cisztáim nincsenek, de csúnya inzulinrezisztencia igen. Nekem is úgy derült ki, hogy rengeteget barnáztam, véreztem...
2012. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!